Dodaj do ulubionych

szybki numerek ;))))

IP: 216.51.32.* 23.04.01, 20:51
Uwielbiam. Wziac i... No wlasnie. Ja ZAWSZE szczytuje, co nie moge powiedziec o
mojej partnerce. Czasami mi sie udaje doprowadzic ja do tego. Jak na zawodach
zloty medal :))))). Ale moja kobieta mowi - bylo super. Nie rozumiem. To jak
musicie dojsc do orgazmu, aby bylo Wam przyjemnie czy tez nie? Nie bede owijal
w bawelne. Bez wybuchu to chodze niedoruchany. Sorki za szczerosc....:))))))))))
Obserwuj wątek
    • gepe Re: szybki numerek ;)))) 23.04.01, 20:59
      Uhm, króliki też tak maja. Człowieku, a miłość, a czułość, a delikatność? Kobieta,
      chośby nie wiem jak "Twoja" to nie przedmiot do wyżywania się... Polecam szklankę
      wody.
      Pozdrawiam - gepe
    • Gość: jezol Re: szybki numerek ;)))) IP: *.bostma.adsl.bellatlantic.net 30.04.01, 00:32
      co z tego ze szybki - wazne ze fajny i mozna o nim myslec przez caly dzien
      czekajac na noc i na....wolny numerek z pieszczotami, czuloscia no i w ogole..
      Szybki? Bo mozna wszedzie - w parku, w windzie, w budce telefonicznej,
      wszedzie jak i gdzie tylko masz na TO ochote ...Ja to lubie, a Ty???? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka