Dodaj do ulubionych

ogromna prosba....

IP: 212.121.202.* 07.12.01, 10:35
Kobiety ratujcie, i nie tylko kobiety:-)
W czerwcu jade do USA na caly rok, niestety niemal w ciemno jako AU Pair,
bardzo bym chciala zeby ktos choc w malym zarysie zaznajomil mnie z tematem.
Jak zyc w Stanach na co uwazac i czy warto... Bardzo prosze:-)))
Obserwuj wątek
    • bukowski27 w stanach na ten przykład... 07.12.01, 11:12
      to wszyscy pala marlboro i pija kokakole... i nalezą do gangów ulicznych co one
      (te gangi) biją sie potem na ulicach... wiem to wszystko z filmów... a
      najlepiej to szukaj faceta z zapałką (albo wykałaczką) w zebach... bo on jest
      dobry, prawy i uczciwy i nieskorumpowany... a jak da w (tzw.) ryj... to hoho...
      mówie ci...
      • Gość: magnolia Re: w stanach na ten przykład... IP: 195.205.73.* 07.12.01, 11:15
        ...a w Holandii...palą trawkę...
        • Gość: baska Re: w stanach na ten przyk?ad... IP: 212.121.202.* 07.12.01, 11:17
          no wiecie co:-) a ja naprawde chcialabym sie czegos dowiedziec .... a wy
          zartujecie i zartujecie:-)
    • kasiulek Re: ogromna prosba.... 07.12.01, 11:21
      Basko, ja Ci moge tylko tyle powiedziec, ze bylam kiedys w Londynie jako au-
      pair i tylko dzieki temu nauczylam sie dobrze angielskiego. Praca byla niezbyt
      ciezka, troche nuda, ale dalo rade wytrzymac. Jakas drobna kase jeszcze
      dostawalam, poza mieszkaniem i jedzeniem, a ludzie byli w porzadku.
      Jedz!!!
      • Gość: basia dziekuje dziekuje dziekuje dziekuje IP: 212.121.202.* 07.12.01, 11:25
        Za odpowiedz:-)))) Jade jade a Tobie nalezy sie dobre winko:-)
        • kasiulek Re: dziekuje dziekuje dziekuje dziekuje 07.12.01, 11:29
          Jedz, jedz, zalowac nie bedziesz! Ja nie zaluje, a wrecz przeciwnie. Co prawda
          nie byly to Stany, ale zawsze cos!

          Winko lubie najbardziej czerwone wytrawne, np. typu Chianti:)))
          • Gość: baska Re: dziekuje dziekuje dziekuje dziekuje IP: 212.121.202.* 07.12.01, 11:30
            nie ma problemu, winko masz zapewnione:-) hi hi
    • monia76 Re: ogromna prosba.... 07.12.01, 11:56
      napisz do mnie maila a chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
      pozdrawiam,
      m.
      • basia7 monia.... 07.12.01, 12:02
        juz napisalam:-)))))
        • Gość: Emi Re:Do... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.12.01, 18:19
          Dziwnie jest w Ameryce, jedni sa zachwyceni,a inni zalamani.Musisz sama
          zobaczyc czy Ci sie spodoba.Ale na pewno jedz. Mi sie nie podoba.
        • Gość: XXL Re: monia.... IP: *.echostar.pl 12.12.01, 18:46
          Ale dobrze sprawdź kto organizuje
          wyjazd i dokąd jedziesz. Nie jedź w ciemno !!!!

          Bo jest wielu naciągaczy a dziewczyny
          lądują w domach bynajmniej nie prywatnych.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka