Gość: baska
IP: 212.121.202.*
07.12.01, 10:35
Kobiety ratujcie, i nie tylko kobiety:-)
W czerwcu jade do USA na caly rok, niestety niemal w ciemno jako AU Pair,
bardzo bym chciala zeby ktos choc w malym zarysie zaznajomil mnie z tematem.
Jak zyc w Stanach na co uwazac i czy warto... Bardzo prosze:-)))