Gość: Karolcia IP: *.multicon.pl / 192.168.84.* 01.11.03, 08:16 Uwielbiam swetry. Sama je sobie dziergam. Są różne. Teraz robię taki duży, cieplutki dla siebie. Mama i moja córeczka już swoje dostały. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki swetrów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ewcia:) Re: Sweter IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.03, 22:55 Też je lubię- może ktoś potrafi mnie nauczyć jak je zrobić samemu??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ron Re: Sweter IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.03, 23:00 prosze zrób też dla mnie :) taki ciepły, beżowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dino Re: Sweter IP: 62.121.132.* 10.11.03, 13:37 hej, ,jak sie nazywa ta dziewczyna w tych pieknych sweterkach, hmmm? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Złotko Re: Sweter IP: *.kg.net.pl / 192.168.11.* 12.11.03, 23:14 moja babcia b. lubi robić na drutach swetry.W ciągu 4 miesięcy zrobiła ich chyba 20.Z kolei ja i moja siostra,a także mama i ciocia b. lubimy chodzić w zrobionych przez babcię swetrach,które są naprawdę przepiękne.Super mieć taką babcię.Żałuję,że sama nie potrafię robić na drutach.Być może wtedy odwdzięczyłabym się babci jakimś ładnym sweterkiem...:) Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Sweter 13.11.03, 19:10 A moze znacie jakies stronki, ew. czasopisma które ucza tego fachu od podstaw? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aisza Re: Sweter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.03, 19:14 wiesz, napisałas taki króciutki post ale az zamarzyło mi sie dzierganie takiej ciepłej puszystości i ...od razu Cię polubiłam :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wylęgarnia Re: dziergane torebki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 17:30 moja babcia nauczyła mnie tego fachu i jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ od kliku lat dzierganie damskich torebek stało się moją pasją a od kilku miesięcy moim żródłem dochodów zerknijcie www.wylegarnia.webpark.pl zapraszam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo dziergane torebki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 17:33 witam, dziegania nauczyła mnie moja babcia i jestem jej za to strasznie wdzięczna, ponieważ od kliku lat dzierganie torebek stało się moją pasją a od kilku miesięcy moim żródłem dochodów, macie czas to zerknijcie www.wylegarnia.webpark.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Linn Re: dziergane torebki IP: *.dialup.tiscali.it 09.01.04, 09:42 Bardzo ladna strona / szczegolnie torebki i bizuteria /. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wylęgarnia Re: dziergane torebki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 15:28 bardzo dziękuję, zapraszam Odpowiedz Link Zgłoś