IP: *.multicon.pl / 192.168.84.* 01.11.03, 08:16
Uwielbiam swetry. Sama je sobie dziergam. Są różne. Teraz robię
taki duży, cieplutki dla siebie. Mama i moja córeczka już swoje
dostały. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki swetrów.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewcia:) Re: Sweter IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.03, 22:55
      Też je lubię- może ktoś potrafi mnie nauczyć jak je zrobić
      samemu???
    • Gość: ron Re: Sweter IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.03, 23:00
      prosze zrób też dla mnie :)
      taki ciepły, beżowy
    • Gość: dino Re: Sweter IP: 62.121.132.* 10.11.03, 13:37
      hej, ,jak sie nazywa ta dziewczyna w tych pieknych sweterkach,
      hmmm?
    • Gość: Asia Re: Sweter IP: *.kg.net.pl / 192.168.11.* 12.11.03, 23:11
    • Gość: Złotko Re: Sweter IP: *.kg.net.pl / 192.168.11.* 12.11.03, 23:14
      moja babcia b. lubi robić na drutach swetry.W ciągu 4 miesięcy
      zrobiła ich chyba 20.Z kolei ja i moja siostra,a także mama i
      ciocia b. lubimy chodzić w zrobionych przez babcię
      swetrach,które są naprawdę przepiękne.Super mieć taką
      babcię.Żałuję,że sama nie potrafię robić na drutach.Być może
      wtedy odwdzięczyłabym się babci jakimś ładnym sweterkiem...:)

    • lola211 Re: Sweter 13.11.03, 19:10
      A moze znacie jakies stronki, ew. czasopisma które ucza tego fachu od podstaw?
    • Gość: Aisza Re: Sweter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.03, 19:14
      wiesz, napisałas taki króciutki post
      ale
      az zamarzyło mi sie dzierganie takiej ciepłej puszystości
      i ...od razu Cię polubiłam :-)
    • Gość: wylęgarnia Re: dziergane torebki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 17:30
      moja babcia nauczyła mnie tego fachu i jestem jej bardzo
      wdzięczna, ponieważ od kliku lat dzierganie damskich torebek
      stało się moją pasją a od kilku miesięcy moim żródłem dochodów
      zerknijcie
      www.wylegarnia.webpark.pl
      zapraszam
    • Gość: jo dziergane torebki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 17:33
      witam,
      dziegania nauczyła mnie moja babcia i jestem jej za to strasznie wdzięczna,
      ponieważ od kliku lat dzierganie torebek stało się moją pasją a od kilku
      miesięcy moim żródłem dochodów,
      macie czas to zerknijcie
      www.wylegarnia.webpark.pl
      • Gość: Linn Re: dziergane torebki IP: *.dialup.tiscali.it 09.01.04, 09:42
        Bardzo ladna strona / szczegolnie torebki i bizuteria /.
        • Gość: wylęgarnia Re: dziergane torebki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 15:28
          bardzo dziękuję, zapraszam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka