oliwwia82
22.12.08, 15:28
zgadzacie sie z tym? Przyklad: facet ma romans, zauroczyl sie, w domu po
latach malzenstwa -brak urozmaicenia , wdał sie w romans, zauroczył...
Ale kocha żone, dzieci, nigdy nie powie żonie, ze zdradził, wiecie czemu? Bo
ma zbyt wiele do stracenia: zone, ktorą kocha i ktora kocha jego. Faceci mimo
iż oszukują swoje kobiety(by nie zranic) to nadal je bardzo kochają......
Można kochac i zdradzac. Powiedział mi to pewien facet...i ma racje.
Facet wyprze sie romansu i kochanki, bo nie chce ranic żony. Oszuka bo
kocha.Dla chwili urozmaicenia nigdy nie zostawi żony.