Dodaj do ulubionych

Piotr 2002

IP: 195.117.14.* 09.05.02, 14:05
Kto waszym zdaniem powinien otrzymać tytuł piotrkowianina roku 2002? Listę
kandytatów opublikował Tydzień Trybunalski. Parę nazwisk to totalne
nieporozumienia (jak np. pan Bujakowski). Ale jest np. mój faworyt (nie ukrywam
tego) W. Matusewicz.
Obserwuj wątek
    • Gość: prawda Re: Piotr 2002 IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.02, 22:49
      najbardziej rozbawila mnie kandydatura motyki - "za charytatywna prace na rzecz
      sportu" - wlasnie postawil drugi domek na slowackiego
      • Gość: prawda Re: Piotr 2002 IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.02, 22:52
        O! jest i pytlos - jak stawiali osir kolo kortow to jezdzil nowiutka tempra (a
        oficjalnie zarabial jako urzednik panstwowy)
    • Gość: jajo14 Re: Piotr 2002 IP: 195.117.14.* 27.05.02, 08:26
      Wygrał pan Bujakowski - a więc stara klika się trzyma. Doprawdy trudno
      powiedzieć co ten człowiek robi dobrego dla miasta. Oficjalne uzasadnienie "za
      przywrócenie świetności Wielkiej Orkiestrze Św. Pomocy" nie przemawia do mnie.
      Kolesie zrobili swoje i nagrody przyszedł czas. Apel do Radia Pitrków - lepiej
      może już nie organizujcie tej żenady.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka