IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.06.03, 17:28
CHCIAŁABYM DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ NA TEMAT KOMUNY. INTERESUJĄ MNIE
PRZEDEWSZYSTKIM LUDZIE . MOGĄ BYĆ RÓWNIEŻ PRODKUTY PRZEMYSŁU NASZEGO
ORAZ ,,NASZYCH WSCHODNICH PRZYJACIÓŁ" I NRD.
Obserwuj wątek
    • olin Re: KOMUNA 06.06.03, 21:21
      Moze na poczatek www.polskaludowa.com - znasz to?

      ol.
    • Gość: Nieskaplikowany Re: KOMUNA IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 06.06.03, 21:38
      Nie sadze, zeby ten temat, powodzeniem sie cieszyl.
      To trzeba zobaczyc na wlasne oczy i na wlasnym ciele poczuc.
      Wybierz sie na Kube, tam zobaczysz co chcesz,
      na wlasne oczy i nikt Ci nie bedzie mydlil oczu,
      Nie ma jak wlasne doswiadczenia.
      To nie jest takie niemozliwe.

      Nieskaplikowany.
      • Gość: Justyna Re: KOMUNA IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.06.03, 07:27
        Na to , zeby wybrać się na Kube niestety mnie nie stać :) , a temat raczej
        powodzeniem się cieszy w internecie.
        • Gość: ZEN Re: KOMUNA IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.06.03, 16:54
          Justyna nie rozdrabniaj się.Lepiej poproś-napiszcie mi coś o życiu.
          • Gość: Justyna Re: KOMUNA IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.06.03, 08:27
            Gość portalu: ZEN napisał(a):

            > Justyna nie rozdrabniaj się.Lepiej poproś-napiszcie mi coś o życiu.

            Zen , jeśli wiesz coś ciekawego to napisz.
            • Gość: Nieskaplikowany Re: KOMUNA IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 11.06.03, 02:21
              Jesli zdobywanie wiedzy - Cie nie interesuje?
              To faktycznie tylko int. Ci zostal.

              Poznalem takiego jednego, cale zycie uczyl sie na bledach cudzych,
              ostatecznie pol-analfabeta jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka