Gość: Justyna IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.06.03, 17:28 CHCIAŁABYM DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ NA TEMAT KOMUNY. INTERESUJĄ MNIE PRZEDEWSZYSTKIM LUDZIE . MOGĄ BYĆ RÓWNIEŻ PRODKUTY PRZEMYSŁU NASZEGO ORAZ ,,NASZYCH WSCHODNICH PRZYJACIÓŁ" I NRD. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olin Re: KOMUNA 06.06.03, 21:21 Moze na poczatek www.polskaludowa.com - znasz to? ol. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieskaplikowany Re: KOMUNA IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 06.06.03, 21:38 Nie sadze, zeby ten temat, powodzeniem sie cieszyl. To trzeba zobaczyc na wlasne oczy i na wlasnym ciele poczuc. Wybierz sie na Kube, tam zobaczysz co chcesz, na wlasne oczy i nikt Ci nie bedzie mydlil oczu, Nie ma jak wlasne doswiadczenia. To nie jest takie niemozliwe. Nieskaplikowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: KOMUNA IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.06.03, 07:27 Na to , zeby wybrać się na Kube niestety mnie nie stać :) , a temat raczej powodzeniem się cieszy w internecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZEN Re: KOMUNA IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.06.03, 16:54 Justyna nie rozdrabniaj się.Lepiej poproś-napiszcie mi coś o życiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: KOMUNA IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.06.03, 08:27 Gość portalu: ZEN napisał(a): > Justyna nie rozdrabniaj się.Lepiej poproś-napiszcie mi coś o życiu. Zen , jeśli wiesz coś ciekawego to napisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieskaplikowany Re: KOMUNA IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 11.06.03, 02:21 Jesli zdobywanie wiedzy - Cie nie interesuje? To faktycznie tylko int. Ci zostal. Poznalem takiego jednego, cale zycie uczyl sie na bledach cudzych, ostatecznie pol-analfabeta jest. Odpowiedz Link Zgłoś