Dodaj do ulubionych

Kto skasował......................

12.08.05, 16:35
............LPR??????

To było zabawne!!!!!!!!!!!!!!!
WHY!!!!!!!!!!!!!?????????????????
Obserwuj wątek
    • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 16:53
      Niegodziwiec :)
      • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 16:54
        Bez uśmieszków:-P
        mnie sie to podobało, bo mogłem poznać bardzo, ale to baaaardzo
        odmienną "orientację"
        • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 16:56

A mnie sie podobala jedna z odpowiedzi, ale nie pamietam czyja :)
          poza tym liczylam, ze pan reklamujacy sie zaprosi forumowiczow (ok,
          niekoniecznie wszystkich) na piwo :)
          • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 16:59
            przecież oni nie piją, religia zabrania (a może to talibom nie wolno?)
            Mnie sie tam kilka podobało wypowiedzi....
            • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:00

Hm... ale ten pan wcale nie musial pic z nami :)
              w koncu piatek dzisiaj :)
              • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:03
                Widzę Twój ateizm:P i to każdoreligijny(?)
                • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:05

Mylisz sie, bo ateistka to ja nie jestem zdecydowanie :P
                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:07
                    Przecież wegetarianizm to nie religia...chyba....
                    • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:08

Ale mozna byc agnostyczka i mozna sie zastanawiac :)
                      • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:10
                        Już dziś o jednym agnostyku czytałem i go mało smok nie zjadł;P

Kawo, to Twoja wina i Jakuba W.
                        • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:13

Smoki sa fajne, pod warunkiem ze wegetarianskie.
                          A swoja droga - Pilipiku w wywiadach tez mnie drazni :)
                          • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:15
                            Czyżby gwiazdował? czy może głupa rżnie?

Nie ważne , co mówi, ważne, jak pisze...
                            • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:16

Bzdury gada... moim zdaniem :)
                              A o Wedrowyczu mieli film krecic...
                              • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:18
                                To niech do mnie na wieś przyjadą, to go znajdą i pełno dublerów też:)

Dziś idę zapytać się o prytę truskawkową w sklepie....jestem ciekaw reakcji:)
                                • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:20

Na siarce koniecznie!
                                  Napisz, czy znalazles, bo to mogloby byc niezle urozmaicenie :)
                                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:22
                                    Pewnie nie będzie, bo tu naród wybredny i raczej Nalewkę Dziadunia konsumuje,
                                    ale we Wro w Tesco była siara z cytrynką za 2.99 /butelka w promocji:)
                                    • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:24

Ze tez w lokalach nie podaja takich wyrafinowanych trunkow :)
                                      • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:26
                                        A może on miał na myśli szampana z truskawkami na zagrychę??? czy może nie???
                                        • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:27

Nie podejrzewam go o takie burzujskie zachowanie :)
                                          • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:31
                                            Toć to uczony człowiek, studyował przecie na uniwersytecie:)
                                            • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:33
                                              :))
                                              Pewnie z piatym tomie (oby...) poznamy jego nowe oblicze :)
                                              • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:33
                                                W końcu musi spożytkować sew zasoby złota:)
                                                • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:35
                                                  Strach sie bac :)
                                                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:38
                                                    Była kiedyś taka książeczka dla dzieci z cudnymi ilustracjami....
                                                  • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:39

Nie znam, nie znam....
                                                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:40
                                                    :((((
                                                    rysunki super, tekst mniej...
                                                  • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 17:42

Mam dylemat: piwo czy "Bodyguard" na TVN?
                                                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 12.08.05, 20:17
                                                    Piwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 13.08.05, 11:02

Tak tez zrobilam :)
                                                    Ale zlapalam jeszcze koncowke filmu <jupi> :))
                                                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 13.08.05, 14:06
                                                    O gustach się nie dyskutuje, ale ten film już mi się przejadł, bo jest średnio
                                                    raz na kwartał w TV;)
                                                  • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 13.08.05, 14:31

A ja go bardzo lubie :) Costner jako Robin Hood byl idolem moich szesciu lat :)
                                                    A film jest ladniutki <chyba jest nie dosc, ze cyniczna to jeszcze
                                                    sentymentalna, eh...>
                                                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 16.08.05, 14:53
                                                    Wracam po tych kilku dniach bez netu- takie leczenie uzależnień małe;)
                                                    Jakoś Łitnejkę wolę od niego, co mnie nie dziwi:)
                                                  • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 16.08.05, 16:16

Mnie czeka odwyk końcem miesiąca, jak się net skończy....

• umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 16.08.05, 19:13
                                                    to oszczędzaj;P
                                                  • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 16.08.05, 19:55
                                                    Łatwo powiedzieć :P
                                                  • umbradomini1 Re: Kto skasował...................... 16.08.05, 20:01
                                                    Wiem:P

ha, zaczęli "Kod..." kręcić:) fajnie:)
                                                  • kawa_malinowa Re: Kto skasował...................... 16.08.05, 20:56

bleh...

:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka