Gość: Grzegorz IP: 195.94.205.* 23.07.02, 14:10 Panie Kapuściński, w czoraj w ,,Naszym Dzienniku'' przeczytałem pański panegiryk na część tow. Stalina i Nowej Huty. W tym czasie w obozie w Jaworznie gnojono pańskich rówieśników. co pan na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj