Dodaj do ulubionych

kapuściński

IP: 195.94.205.* 23.07.02, 14:10
Panie Kapuściński, w czoraj w ,,Naszym Dzienniku'' przeczytałem pański
panegiryk na część tow. Stalina i Nowej Huty. W tym czasie w obozie w
Jaworznie gnojono pańskich rówieśników. co pan na to?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka