Dodaj do ulubionych

DRUGA POŁÓWKA ???????????

IP: 217.67.196.* 30.01.02, 15:27
Obserwuj wątek
    • Gość: Ket Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? IP: *.chello.pl 30.01.02, 15:42
      przykra wiadomość: Atena nie miała drugiej połówki, była dozgonną Dziewicą
      (Pallas) :)
      • nonstop Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? 30.01.02, 15:51
        Może ATENIE chodziło o to, czy juz drugą otworzyć? :-)))
        Ket, zawsze należy "audiatur et altera pars"!
        hih
        pzdr
        non
        • Gość: mimika Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.02, 16:21
          jak rany, non!
          • nonstop Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? 31.01.02, 10:13
            Ojej, mimiko, przecież żartowałem....\
            pozdrawiam
            non
            i tradycyjnie P.S.
            Nie bądź taka "gravis ira regum est seper"! hihi
        • Gość: Ket Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? IP: *.chello.pl 30.01.02, 16:23
          nonik hmm.... patrz nie wpadłam hmmm.... to ten schematyzm myślenia (wiesz ja
          mam 16:16, któż o tej porze marzy o drugiej połówce ... :) buziaczki Kate -
          varium et mutabile semper femina :)))
          • nonstop Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? 31.01.02, 10:16
            Jasne Kate,
            souvent femme varie; bien fol est qui s'y fie... heh
            Pozdrawiam Cię Kate!
            non

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka