Gość: Ket Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? IP: *.chello.pl 30.01.02, 15:42 przykra wiadomość: Atena nie miała drugiej połówki, była dozgonną Dziewicą (Pallas) :) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? 30.01.02, 15:51 Może ATENIE chodziło o to, czy juz drugą otworzyć? :-))) Ket, zawsze należy "audiatur et altera pars"! hih pzdr non Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimika Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.02, 16:21 jak rany, non! Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? 31.01.02, 10:13 Ojej, mimiko, przecież żartowałem....\ pozdrawiam non i tradycyjnie P.S. Nie bądź taka "gravis ira regum est seper"! hihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ket Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? IP: *.chello.pl 30.01.02, 16:23 nonik hmm.... patrz nie wpadłam hmmm.... to ten schematyzm myślenia (wiesz ja mam 16:16, któż o tej porze marzy o drugiej połówce ... :) buziaczki Kate - varium et mutabile semper femina :))) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: DRUGA POŁÓWKA ??????????? 31.01.02, 10:16 Jasne Kate, souvent femme varie; bien fol est qui s'y fie... heh Pozdrawiam Cię Kate! non Odpowiedz Link Zgłoś