Dodaj do ulubionych

Itaka jednak rusza

18.06.20, 21:08
Od lipca.
Obserwuj wątek
  • celllka Re: Itaka jednak rusza 07.07.20, 23:30
   Podobnie Rainbow i TUI. Turystyka w lipcu się rozrusza, kiedyś musi to wrócić do normalności. A kraje, które zarabiają głównie na turystyce nie mogą sobie pozwolić na takie przestoje.
  • ktos_z_kosmosu Re: Itaka jednak rusza 08.07.20, 12:58
   Pytanie tylko czy są w stanie zagwarantować, że w obie strony.
   Przerzucą z punktu A di punktu B czarterem zebraną w kilku BP gromadę, na miejscu zapakują do autokarów którymi tamci też wożą imigrantów różnych z jednej budowy, czy plantacji na inną, rozlokują w hotelach, a jeśli w trakcie "wypoczynku" tych ich klientów zaatakuje "epidemia pandemii" i opłacony pobyt się skończy, linia lotnicza odmówi przyjęcia chorych i zagrożonych na pokład samolotu, to w geście bezsilności rozłożą ręce i poradzą, że uratować ich i ich portfele może tylko bozia, albo duda pomoc. Tym bardziej im to łatwo przyjdzie, bo kasa jest w ich kieszeniach.
   Zatem ludzie, dajce sobie póki co siana. Zbyt duże ryzyko. Linie lotnicze kategorycznie odmówią zabrania na pokład samolotu chorych bo jeśli taki w trakcie lotu im zejdzie, to będą nękani o wypłaty odszkodowań. Też z powodu możliwej niechęci, a nawet wrogiego nastawienia miejscowych do obcych, bo nakręceni przez lokalne media, mogą ich postrzegać jako nosicieli wirusów. Zresztą kosmos jako tako doświadczony, od lat u lokalasów niezwiązanych zarobkowo z turystyką takie nastroje widział. Dla tych turyści zawsze byli przeszkodą w ich interesach i spokojnym życiu. Do tego, niestety, dożyliśmy czasów "epidemii pandemii" w których rządy praktycznie wszystkich krajów plus firmy i przedsiębiorstwa, oszczędzając kasę na faktyczną walkę z wirusem, by te swoje oszczędności zamaskować, z wielkim wrzaskiem i udawaną powagą z igły widły robią, na czym cierpią zwykli ludzie.
   Ps. Strasznie mi się spodobało, gdy pewien PiS polityk z pełną powagą, wirusa nazwał "epidemią pandemii".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka