Gość: Kasia IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 00:07 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: Ciąża? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 00:08 Chciałam zapytac was o to jakie miałyście pierwsze oznaki ciąży? Mam problem. W trakcie wakacji miałam 3-miesięczna przerwę w pigułkach. Ostatnio prze dwa tygodnie bolą mnie piersi, co mnie trochę niepokoi, bo przez taki czas mnie nie bolały. Lekarz je zbadał, stwiedził, że są rzeczywiście trochę nabrzmiałe. Powiedział, że jeśli po okresie(tym spowodowanym pigułkami)nie przestaną boleć, to żebym zrobiła test i pojawiła się u niego tak czy tak. Martwię się. Boję się, że mogę zrobić krzywdę dziecku przez te pigułki. dlaczego lekarz kazał mi czekać? Tak więc pytam o wasze objawy, może w czyms mi to pomoże. Z góry dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Megan Re: Ciąża? IP: 213.25.125.* 22.10.03, 08:12 Kasiu, Myślę, że powinnaś najpierw zrobić test ciążowy - jest tani, robi się go szybko i daje duże prawdopodobieństwo wiarygodności. Jeżeli jesteś w ciąży i weźmiesz te pigułki możesz nie dostać okresu i bardzo zaszkodzić dzidziusiowi. Trzymaj się, Megan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Ciąża? IP: *.168. / *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.03, 13:00 Cześć Kasiu, Zgadzam się z Megan - powinnaś zrobić jak najszybciej test. Ból w piersiach i ich obrzmienie było pierwszym objawem ciąży w moim przypadku. Dlatego bardzo dziwi mnie fakt, że lekarz nie zrobił Ci żadnych dodatkowych badań - choćby USG dopochwowego - przecież już w trzecim tygodniu ciąży można ją tak potwierdzić. Pozdrawiam serdecznie, Aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Ciąża? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 18:16 Może to dlatego, że za 3 dni mam mieć okres. Powiedział, że jeśli ból nie przejdzie, mam zrobić test, a tak w ogóle to tak czy tak po okresie przyjść do niego. Tylko boję się jednego, co by było gdyby dzidziuś miał już 3 miesiace?To chyba niemożliweno bo ja od 3-ech miesięcy znów biorę pigułki. Bardzo się boję, bo nie chciałabm mu zrobić krzywdy, a przeciez branie przez 3. miesiące środków hormonalnych mogłoby mu bardzo zaszkodzić. Dlaczego teraz zaczęłam się tak dziwnie czuć?chodzę rozdrażniona i smutna. czekam na to krwawienie i liczę na to, ze rzeczywiście wtedy ból piersi się zmniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś