IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 00:07
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia Re: Ciąża? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 00:08
      Chciałam zapytac was o to jakie miałyście pierwsze oznaki
      ciąży? Mam problem. W trakcie wakacji miałam 3-miesięczna przerwę w
      pigułkach. Ostatnio prze dwa tygodnie bolą mnie piersi, co mnie trochę
      niepokoi, bo przez taki czas mnie nie bolały. Lekarz je zbadał, stwiedził, że
      są rzeczywiście trochę nabrzmiałe. Powiedział, że jeśli po okresie(tym
      spowodowanym pigułkami)nie przestaną boleć, to żebym zrobiła test i pojawiła
      się u niego tak czy tak. Martwię się. Boję się, że mogę zrobić krzywdę
      dziecku przez te pigułki. dlaczego lekarz kazał mi czekać?
      Tak więc pytam o wasze objawy, może w czyms mi to pomoże.
      Z góry dziękuję!
    • Gość: Megan Re: Ciąża? IP: 213.25.125.* 22.10.03, 08:12
      Kasiu,
      Myślę, że powinnaś najpierw zrobić test ciążowy - jest tani, robi się go szybko
      i daje duże prawdopodobieństwo wiarygodności. Jeżeli jesteś w ciąży i weźmiesz
      te pigułki możesz nie dostać okresu i bardzo zaszkodzić dzidziusiowi.
      Trzymaj się,
      Megan
    • Gość: aga Re: Ciąża? IP: *.168. / *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.03, 13:00
      Cześć Kasiu,
      Zgadzam się z Megan - powinnaś zrobić jak najszybciej test. Ból w piersiach i
      ich obrzmienie było pierwszym objawem ciąży w moim przypadku.
      Dlatego bardzo dziwi mnie fakt, że lekarz nie zrobił Ci żadnych dodatkowych
      badań - choćby USG dopochwowego - przecież już w trzecim tygodniu ciąży można ją
      tak potwierdzić.
      Pozdrawiam serdecznie,
      Aga
    • Gość: Kasia Re: Ciąża? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 18:16
      Może to dlatego, że za 3 dni mam mieć okres. Powiedział, że jeśli ból nie
      przejdzie, mam zrobić test, a tak w ogóle to tak czy tak po okresie przyjść do
      niego.
      Tylko boję się jednego, co by było gdyby dzidziuś miał już 3 miesiace?sadTo
      chyba niemożliwesadno bo ja od 3-ech miesięcy znów biorę pigułki. Bardzo się
      boję, bo nie chciałabm mu zrobić krzywdy, a przeciez branie przez 3. miesiące
      środków hormonalnych mogłoby mu bardzo zaszkodzić. Dlaczego teraz zaczęłam się
      tak dziwnie czuć?sadchodzę rozdrażniona i smutna. czekam na to krwawienie i
      liczę na to, ze rzeczywiście wtedy ból piersi się zmniejszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka