Dodaj do ulubionych

Jechałem dziś "kurtularnie" CELOWO

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 20:48
Módlcie się za mnie bo zgrzeszyłem .Dziś to znaczy miedzy godz.9.14 a
15.45 ,ja BynzensMietekBezSkarpetek jeździłem "kurtularnie" . Zrobiłem to
CELOWO . Zapalmy świeczke (') .
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka