Gość: BynznesMietekBez.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.04, 20:48 Módlcie się za mnie bo zgrzeszyłem .Dziś to znaczy miedzy godz.9.14 a 15.45 ,ja BynzensMietekBezSkarpetek jeździłem "kurtularnie" . Zrobiłem to CELOWO . Zapalmy świeczke (') . Link Zgłoś Obserwuj wątek