Gość: WW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 17:13 NIE CZYTAJ TEGO WEJDŹ LEPIEJ NA FORDA GT!!!!!!! TI JAPOŃSKIE BARACHŁO TOYLETE TEŻ OLEJ!!!!!!! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: G Re: Subaru B9X IP: 130.76.32.* 17.11.04, 20:54 Szkoda mi cie czlowieku, bo nie wiesz oczym mowisz. Link Zgłoś
Gość: facio Re: Subaru B9X IP: *.sympatico.ca 18.11.04, 05:04 jezeli jezdzisz 15 letnim samochodem to wszystko jest mozliwe. tutaj sie mowi o nowych autach puzonie Link Zgłoś
Gość: alpinek Re: Subaru B9X IP: *.internet.org.pl 18.11.04, 13:24 Stylistyka okropna! Subaru zawsze miało subtelną, stonowaną linię nadwozia, taki wilk w owczej skórze. Ale teraz zatrudnili tego Greka i zapomnij. Niepodoba mi się tak jak nowa stylizacj Seata. Legacy Rulezzz! Link Zgłoś
Gość: subaru Re: Subaru B9X IP: *.icpnet.pl 18.11.04, 16:24 Jeżdziłem subaru 6 lat . Jedyna awaria : czujnik temperatury silnika , przez 150 000 km. No i końcowy tłumik , ale to przecież tzw. część eksploatacyjna .To był 11 samochód w moim życiu . Przed nim miałem 3 fordy . Najgorszy był scorpio . Wprawdzie bardzo wygodny , ale bardzo awaryjny . Nawet nie siedziałeś w subaru , młody człowieku , więc wracaj do zabawek w rodzaju zdezelowanego kaszlaka . Link Zgłoś
Gość: Zenon Graj IP: *.238.86.221.adsl.inetia.pl 19.11.04, 12:03 www.ibc.net.pl/uslugi/ViETNAM.php Link Zgłoś