Dodaj do ulubionych

Subaru B9X

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 17:13
NIE CZYTAJ TEGO WEJDŹ LEPIEJ NA FORDA GT!!!!!!!
TI JAPOŃSKIE BARACHŁO TOYLETE TEŻ OLEJ!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: G Re: Subaru B9X IP: 130.76.32.* 17.11.04, 20:54
      Szkoda mi cie czlowieku, bo nie wiesz oczym mowisz.
    • Gość: facio Re: Subaru B9X IP: *.sympatico.ca 18.11.04, 05:04
      jezeli jezdzisz 15 letnim samochodem to wszystko jest mozliwe.
      tutaj sie mowi o nowych autach puzonie
      • Gość: alpinek Re: Subaru B9X IP: *.internet.org.pl 18.11.04, 13:24
        Stylistyka okropna! Subaru zawsze miało subtelną, stonowaną linię nadwozia,
        taki wilk w owczej skórze. Ale teraz zatrudnili tego Greka i zapomnij.
        Niepodoba mi się tak jak nowa stylizacj Seata. Legacy Rulezzz!
    • Gość: subaru Re: Subaru B9X IP: *.icpnet.pl 18.11.04, 16:24
      Jeżdziłem subaru 6 lat . Jedyna awaria : czujnik temperatury silnika , przez
      150 000 km. No i końcowy tłumik , ale to przecież tzw. część eksploatacyjna .To
      był 11 samochód w moim życiu . Przed nim miałem 3 fordy . Najgorszy był
      scorpio . Wprawdzie bardzo wygodny , ale bardzo awaryjny .
      Nawet nie siedziałeś w subaru , młody człowieku , więc wracaj do zabawek w
      rodzaju zdezelowanego kaszlaka .
    • Gość: Zenon Graj IP: *.238.86.221.adsl.inetia.pl 19.11.04, 12:03
      www.ibc.net.pl/uslugi/ViETNAM.php
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka