Dodaj do ulubionych

co za 20tyś??

14.10.05, 23:58
Chodzi mi o autko, które troche mi posłuży, głównie dojazdy do pracy i takie
tam rodzinne wyjazdy. Szukam czegoś popularnego, tzn. autka do którego części
i serwis są ogólnie dostępne. Chce albo kupic diesela, albo benzyniaka i
wlozyc gaz sekwencyjny, tyle tylko ze jak kupie benzyniaka to musi on byc
troche tanszy, bo założenie gazu niestety kosztuje.
Z góry dzięki za wszystkie opinie i porady.
bartekabram
Obserwuj wątek
    • pawebdgo Kino domowe 15.10.05, 01:34
      Za 20 tys nie kupisz samochodu.
      • waskes29 Re: Kino domowe 15.10.05, 08:37
        pawebdgo napisał:

        > Za 20 tys nie kupisz samochodu.

        O prosze jaki znawca to ciekawe jakimi samochodami jezdzi 90% Polakow ,pewnie
        ze jak sie uprzesz to nie kupisz nawet piora do pisania za ta kwote .
        • wonnan.30 Re: Kino domowe 15.10.05, 08:40
          Jak ktoś dobrze poszuka na forum, to znajdzie tekst, gdzie szymi pisze, że za
          100 tys zł dobrego samochodu się nie kupi :D
          • 149k DU/FSO Lanos 2letni z gazem :-) 15.10.05, 11:21
            jeszcze będzie na gwarancji, mało się psuje, instalacje gazowe były montowane przez producenta
            • bartekabram Re: DU/FSO Lanos 2letni z gazem :-) 15.10.05, 16:13
              Dzięki za odpowiedź ale lanos raczej odpada, jakoś nie potrafiłbym kupić tego
              autka, takie moje upodobania. Preferuje raczej inne marki :)))
              Ale dzięki
              • zgryzliwy1 Re: DU/FSO Lanos 2letni z gazem :-) 16.10.05, 23:45
                bartekabram napisał:

                > Dzięki za odpowiedź ale lanos raczej odpada, jakoś nie potrafiłbym kupić tego
                > autka, takie moje upodobania. Preferuje raczej inne marki :)))

                wiec kupuj co chcesz a nie zawracaj D U PY
      • bartekabram Re: Kino domowe 15.10.05, 16:12
        kolego pawebdgo nie pytałem o to czego nie kupie za 20 tyś zł, tylko co wybrać!!
        Ciekawy jestem czym ty jeździsz skoro twierdzisz że za tyle kasy nie można
        niczego kupić.
        Z góry dziękuję za takie bzdurne odpowiedzi i raczej zachowaj je dla siebie!!!!
        • pawebdgo Re: Kino domowe 16.10.05, 02:05
          Jeżdże Skoda Octavia 1.9 TDI za 72 259 zl od czerwca.
          • michaelm3 Re: Kino domowe 16.10.05, 05:06
            pawebdgo napisał:

            > Jeżdże Skoda Octavia 1.9 TDI za 72 259 zl od czerwca.

            Świetny wybór za te pieniądze...gratulacje...
            I dziękujemy za informację, że od czerwca - że niby nowa jest- jest ona dla nas niezbędna...
            • wonnan.30 Re: Kino domowe 16.10.05, 09:16
              I cena podana co do złotówki. No tak, jak się zbierało całe życie na
              skrzypowóz, to trzeba się pochwalić. "Niezły" interes zrobiłeś;)
          • igi.wr Człowieku ocipiałeś?? :D 16.10.05, 09:24
            Skode za 72 tys kupił :D hahahahaha
            • wonnan.30 Re: Człowieku ocipiałeś?? :D 16.10.05, 09:28
              A co? Zły interes? Przecież "Octavia to Passat, a Passat to Audi A6", więc
              zgodnie z sylogizmem hipotetycznym - "Skoda to Audi":]
              • bartekabram Re: Człowieku ocipiałeś?? :D 16.10.05, 11:38
                No to gratuluje wyboru Skody :)))) Mnie na takową nie stać, ale nawet gdybym
                miał tyle kasy to skode omijałbym szerokim łukiem :)))
                • pawebdgo Ocipiałem 16.10.05, 15:05
                  Kupilem za tyle octavie kombii, no ale to prawie A8 niestety...
                  • wonnan.30 Re: Ocipiałem 16.10.05, 18:34
                    loooooooooooooool :D Prawie A8 :D :D :D Drugi szymi nam rośnie :D
    • mireq20 Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 09:41
      Ja bym polecił astre 1 za tyle kasy to będzie w miare nowy egzemplarz(okolice
      99-2000) co do części to od groma ich jest a co do serwisu większość rzeczy
      można samemu naprawić a nawet jeśli nie dasz rady to praktycznie każdy warsztat
      Ci ją naprawi. Diesel podobno droższe części , benzyna tańsze (wiem bo mam:))
      • hrabia.mileyski Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 12:56
        Nawet za mniejsze pieniadze kupisz dobrego escorta. Części i serwis w pełnej
        gamie, niewielka usterkowość i wygoda podrózowania. Jesli naprawdę dużo nie
        jeździsz, radzę pozostać przy benzynie - dobry silnik, starcza na długo.
        Do tego duzy bagażnik (kombi to już przestrzeń), mocno trzymające drogi
        zawieszenie.Zainteresuj się.
    • wujaszek_joe Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 13:56
      nissan primera 97-98r? 1.6 lub 2.0., zależy co znajdziesz fajnego, gaz mu
      włożyc i jezdzic
    • unterseeboot W 124 16.10.05, 15:14
      Może być kombiaczek T na dizelku + turbo
      może sedanik
      a może kupetka.....
      do wyboru ,do koloru i do wieczej jazdy - bryka niezniszczalna!
    • zdecydowany4 Proszę 2001 rok poniżej 20tyś 16.10.05, 18:12
      www.allegro.pl/show_item.php?item=67933818
      • bartekabram Re: Proszę 2001 rok poniżej 20tyś 16.10.05, 18:50
        No nie głupi pomysł z tą 206, ale kurcze troszke za mały jak dla mnie :(((
        Ale dzięki:)))
        pozdrawiam
    • callafior Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 22:20
      Golf IV (optymalny wybór, dobra jakość, mały spadek wartości, niedrogie części),
      Astra (trochę tańsza w eksploatacji ale gorsze wykonanie) lub Corolla (poprzedni
      model) - bardzo udany i ogólnie chwalony, ew. civic (dobre silniki) Do japonców
      są niestety drogie części. W grę wchodzi też skoda, tanio kupisz nawet z
      dieslem, b. tania w eksploatacji. Odradzam z góry aut francuzkich i fiatów.
      • bartekabram Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 23:15
        Właśnie bardzo się przychylam do tego Golfa IV, lub ewentualnie Astry. Corolla
        zdecydowanie mi się nie podoba :((
        Dzięki za umocnienie mnie w wyborze VW.
        Choć jeszcze się zastanawiam nad Volvo V40/S40.
        pozdrawiam
        • fuiio Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 23:33
          Golf 4 to rzeczywiscie wspaniały wybór.Wtenczas będziesz "wiedział co masz".A
          będziesz miał scheißwagena.Gorszym wyborem wydaje mi sie volvo v 40 bo
          zapłacisz za volvo a dostaniesz renówke.Lepiej wybrac oryginalnego renaulta-
          np.megane to jest chyba nawet lepsze od golfa 4 bo jest ładniejsze - bo
          francuskie ,podoba sie tez bardzo paniom.Aha ,stanowczo przyjemniej pozbędziesz
          sie powyzszej kwoty idąc do kasyna - to kulturalniejsza rozrywka niz kupowanie
          takich "buraczanych" pojazdów
    • zgryzliwy1 Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 23:43
      juz sie na wymioty zbiera przy czytaniu w kolko co za 20ty za 5tys a za
      65tys.itd
      qrna poszukajcie sobie ofert w googlach albo w gazetach ,bo i tak te tutaj
      odpowiedzi mozna o kant d... rozbic a tylko zasmiecacie pie..mi forum
      • zgryzliwy1 Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 23:49
        jak nie potrafisz sam to masz :
        tiny.pl/qvr4
      • androx Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 23:58
        Święte słowa zgryzliwy1 !
        Ma gość 2 dychy i marzy mu się Maybach z małym przebiegiem !
        Niech kupi Golfa - zapłaci za znaczek i tyle. Nic lepszego od innych.
        Najlepszą radą był Lanos z gazem. Wóz nie do zajeżdżenia i prawie nierdzewny i prawie nowy na dodatek.
        Ale burakowi za mały prestiż widać. Woli starego trupa ale markowego.
    • w_r_e_d_n_y Re: co za 20tyś?? 16.10.05, 23:57
      bartekabram napisał:

      > Chodzi mi o autko, które troche mi posłuży, głównie dojazdy do pracy i takie
      > tam rodzinne wyjazdy.
      > Z góry dzięki za wszystkie opinie i porady.

      a potem
      Lanos nie ,Corolla nie, Skoda nie ,206-ka nie i co jeszcze nie :-((
      poczekaj do 1000 postow ,cos Ci podejdzie - moze !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka