chaladia
05.11.05, 17:32
Kiedyś założyłem taki watek:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=760344&v=2&s=0
Nie dotrwał do dziś, ale sporo osób sie wypowiedziało na ten temat.
Teraz, po przemyśleniu, proponuję inny, podobny temat:
Które z obecnie produkowanych samochodów mają szansę stac się "klasykami" za
lat 20-30. Zakładam, że albo jeszcze będzie można kupić benzynę, albo da się
je w jakiś sposób zaadaptować dojazdy na gazie ziemnym albo czymś podobnym...