jedrek77
14.03.09, 22:26
Witam
Mam 2 kwestie i proszę o poradę/pomoc.
1. Jeżeli zakupiłem auto "z kratką" to jakie są szanse i ewentualnie
procedury, aby przerejerstrować na "normalne"?
A jeżeli jest to większy problem to czy można po prostu wywalić tą
kratkę stałą żelazną i zamontować jakąś siatkę oddzielającą
przestrzeń bagażową? I w teorii będzie to samo?
2. Auto chcę zarejestrowac na 2 osoby, ale z różnych miast, więc
moje pytanie brzmi: czy obie osobny muszą być przy rejestracji?
Osoby nie są spokrewnione, więc jak powinno wyglądac pełnomocnictwo
(kiedyś rejestrowałem razem z ojcem i nie było kłopotu, wystarczyło
oświadczenie od ręki, ale tak to nie wiem).
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam