Dodaj do ulubionych

Pytanie/prośba, a nawet 2

14.03.09, 22:26
Witam
Mam 2 kwestie i proszę o poradę/pomoc.
1. Jeżeli zakupiłem auto "z kratką" to jakie są szanse i ewentualnie
procedury, aby przerejerstrować na "normalne"?
A jeżeli jest to większy problem to czy można po prostu wywalić tą
kratkę stałą żelazną i zamontować jakąś siatkę oddzielającą
przestrzeń bagażową? I w teorii będzie to samo?
2. Auto chcę zarejestrowac na 2 osoby, ale z różnych miast, więc
moje pytanie brzmi: czy obie osobny muszą być przy rejestracji?
Osoby nie są spokrewnione, więc jak powinno wyglądac pełnomocnictwo
(kiedyś rejestrowałem razem z ojcem i nie było kłopotu, wystarczyło
oświadczenie od ręki, ale tak to nie wiem).
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: Pytanie/prośba, a nawet 2 15.03.09, 16:43
      jedrek77 napisał:

      > Witam
      > Mam 2 kwestie i proszę o poradę/pomoc.
      > 1. Jeżeli zakupiłem auto "z kratką" to jakie są szanse i
      ewentualnie procedury, aby przerejerstrować na "normalne"?


      jedziesz do warsztatu, ktory zdemontuje Ci kratke i wystawi stosowny
      kwit.Potem pelne badania techniczne i gotowe.

      > 2. Auto chcę zarejestrowac na 2 osoby, ale z różnych miast, więc
      > moje pytanie brzmi: czy obie osobny muszą być przy rejestracji?
      > Osoby nie są spokrewnione, więc jak powinno wyglądac
      pełnomocnictwo (kiedyś rejestrowałem razem z ojcem i nie było
      kłopotu, wystarczyło oświadczenie od ręki, ale tak to nie wiem).


      pytanie kto figuruje jako nabywca na fakturze lub w umowie? Wydaje
      mi sie, ze powinny byc wpisane obie osoby.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka