Gość: 300M
IP: 192.168.6.*
02.02.02, 18:04
1 grudnia kupiłem felgi stalowe malowane chyba jakimś srebrnym lakierem +zimowe
Goodrich.Po dwóch miesiącach jazdy (tylko 800 km) spod dekla na całym obwodzie
felgi widać rdzę, czy to jest normalne czy ja się czepiam?
Sczyściłem to szmatą ale jestem zdziwiony. Czy ja przypadkiem nie kupiłem felg
regenerowanych? Felga 5x13 niestety producenta na fakturze nie podano. Pzdr.