Dodaj do ulubionych

szukam papieża

21.02.06, 11:42
chyba był w kramie z robótkami brakuje mi klucza pomóżcie plisssssssssssssss
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0y6ra7fdh2ujogiy.html
Obserwuj wątek
    • luker77 Re: szukam papieża 21.02.06, 12:48
      Witaj !
      Chciałam Tobie coś poradzić jesli chodzi o ten wzór.
      otóz ukończyłam tego Papieża tydzień temu wyszywając ariadną i jestem nie mile
      zaskoczona ponieważ odpowiedniki brązóww DMC to zgnite zielenie w ariadnie...
      mozesz sie domyslec co powstało... Papiez ma zieloną głowe.
      Od razu podpowiadam że to zdjęcie w ramce juz wyszytego wzoru jest własnie
      zrobione DMC...
      więc zastanów sie dobrze którymi nićmi chcesz wyszywać.
      obraz wychodzi naprawde ładny, wszyscy sie zachwycaja no ale ja widze tą
      zieleń...
      wink
      pozdrawiam
      aga
    • onika27 Re: szukam papieża 21.02.06, 16:05
      Nie bardzo sie z toba zgadzam wyszywam ariadna właśnie w tej chwili tego Ojca
      swi i jakos wcale buzia mi zielona nie wychodzi.Trzeba tylko pamiętać ze na
      schemacie są dwie literki "H" tylko na innych kolorach.Jedna to jasna zieleń i
      robisz nią np wokolo rękawa itd a drugi to beż no i tym kolorem robisz np
      twarz.Tobie wyszla cała twarz zielona?na moim schemacie za nic twarz nie ma nic
      współnego z zielenią pod broda dopiero sie zaczyna ten kolor zielonkawy
      • luker77 Re: szukam papieża 21.02.06, 16:41
        witam smile
        niewiem czy doszłas do części nad uchem ale włosy wychodza częściowo
        zielonkawe...i sa tam obydwie literki H, poza tym uwazam że nie powinni tak
        porównywać kolorów DMC do Ariadny bo to zupełnie dwa rózne rózne obrazy
        wychodzą- kolorystycznie oczywiście.... no ale to moje zdanie, kazdy zrobi jak
        uważa ja i tak jestem zawiedziona przelicznikiem do tego akurat dzieła
        pzdr.
        aga

• onika27 Re: szukam papieża 21.02.06, 17:51
          no ale tylko w tym miejscu?
          prawda?
          no to nie ma sie czym przejmowac zobaczymy moze ja tez bedę zawiedziona? na
          razie sie nie martwie smile a moze by tak tam inny kolor wstawic ale w sumie mam
          to juz gotowe wiec nikt mnie nie zmusi do pruciasmileale przypatrz sie dobrze na
          zblizeniu zdjecia w ramce w sumie nad uchem jest odcień zielonkawy chyba tak ma
          byc a w przeliczeniach zeby byla aż taka różnica w koncu zieleń to nie brazsmile
          no nic zobacze jak skoncze smile
        • olivka_83 Re: szukam papieża 22.02.06, 14:14
          jest kilka krzyżyków na skroni zielonych-jasny oliwkowy ale to ładniej wygląda
          niz braz tam wstawić.
          Jestem zadowolona mimio, iz mialam problem z odróżnieniem na schemacie tych
          dwóch H(j.oliwkowy) i H (beżowy)uncertain ale wyszłosmile

pozdrawiam

mamcia Oliwierka
            • frettka Re: szukam papieża 26.02.06, 19:31
              Mam pytanko, a propos muliny DMc do tego wzoru. Kupiłam biały kolor DMC ale
              dopiero w domku zobaczyłam, że są jakieś 2 białe DMC sad no i ja kupiłam "blanc"
              a potrzebny jest do tego wzoru B5200 - powiedzcie mi czy jest jakaś różnica? Bo
              ja tak naprawdę to dopiero zaczynam haftowanie - i poraz pierwszy kupiłam DMC indifferent
              pozdrawiam
              frettka
                  • frettka Re: szukam papieża 27.02.06, 08:18
                    Dzięki smile Będę musiała po prostu dokupić sobie ten prawidłowy kolor. A tak z
                    drugiej strony, to Ariadna jest tylko jedna biała, więc w sumie i ten blanc DMC
                    powinien być dobry indifferent
                    Może któraś z was wyszywała ten wzór muliną DMC? Czy rzeczywiście jest różnica
                    między tymi kolorami DMC - blanc i B5200??
                    Pozdrawiam
                    frettka
                    • maniusza Re: szukam papieża 13.03.06, 15:04
                      sluchajcie ja dziś zaczynam tego Ojca Św (na czarnej kanwie) i po Waszych
                      postach chyba faktycznie zrujnuję się na dmc...
                      sprawdzałam przeliczniki i chyba faktycznie częściowo coś pokręcili bo mi nie
                      wychodziło to co oni tam pisali w ariadnie i anchorze więc chyba nie będę
                      ryzykować...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka