Dodaj do ulubionych

Do Agnecha

15.06.08, 15:54
Witam, znalazlam na Twojej strony to, czego szukalam... czyli numery
mulin do obrazka vervaco, chodzi mi o ten obrazek co chlopiec caluje
dziewczynkesmile sliczne jest Twoje dzielo, chce miec podobne, czy
pamietasz ile motkow jakich mulin potrzebowalas?? bo ciezko mi na
oko okreslic, ale lubie kupowac wszystko od razu... bede wdzieczna
za pomoc, pozdrawiam serdeczniesmile
Obserwuj wątek
    • agnecha Re: Do Agnecha 23.06.08, 21:59
      sorki że dopiero teraz, ale dopiero się 'dokopuję' do postów, dawno nie zaglądałam

      wzór haftowałam na dużej kanwie, podwójnym krzyżykiem i podwójną nitką więc
      wyszło mi troszkę więcej muliny niż jakbym haftowała na mniejszej i pojedynczym xx

      z tego co pamiętam po mulinę chodziłam dwa razy, ale niestety nie powiem Ci
      dokładnie ile szt. których kolorów sad
      coś kojarzy mi się że chyba tylko po dwie sztuki, któregoś 3 kupiłam, ale nie
      jestem pewna
      ale z tego jeszcze mi zostało muliny
      podejrzewam że na mniejszej kanwie i pojedynczym pewnie i po 1 szt. by starczyło smile

      jak chcesz wyszywać ten wzór tak tylko CI poradzę, byś na twarzy nie wyszywała
      białym tylko dobierz jakiś b.jasny cielisty, jaśniejszy od tego co jest obok
      białego - ładniej wyjdzie smile
      pozdrawiam
    • agnecha Re: Do Agnecha 23.06.08, 22:04
      aha, ta legenda na niebiesko
      lh4.ggpht.com/AgaMinota/R6cD_QJb3KI/AAAAAAAAEdw/F3TCSg6U24I/KEY.gif.jpg
      to kolorki nieoryginalne, tzn. sama dobrałam - obrazek jest 'cieplejszy' -
      bardziej w beżach, wyszywałam Ariadną i DMC
      lh4.ggpht.com/AgaMinota/R6cDtQJb3FI/AAAAAAAAEdI/TgU7IG68RzA/para%20vervaco.jpg?imgmax=512
      oryginał jest bardziej siwy/szary
      lh4.ggpht.com/AgaMinota/R4KUta8cKKI/AAAAAAAAEKA/fCCsdVP-0yk/VERVACO.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka