flying_esme
09.09.08, 20:18
chciałabym zrobić dyży obraz(400x440krzyżyków)z kolekcji HAED,jest
to moja pierwsza tak duża praca,w opisie zasugerowane jest wykonanie
na aidzie 25ct.Ja dotąd wyszywałam na 14 i 18,na tej 18 nawet nieźle
mi się robiło..i moje pytanie,co byście mi poradziły z tą gestościa?
zrobić na 18 czy spróbować może na 20,bo na tą 25to jakoś z
przerazeniem patrzę..boje się zaczać i nie skończyć..
Proszę podpowiedzcie mi..
angelika