Dodaj do ulubionych

Do monia0103

02.12.08, 18:38
Witam! Na forum podałaś link do strony, na której znajduje się wzór Matki Boskiej Cygańskiej picasaweb.google.com/swinka0/Malarstwo76?authkey=gXsyV81vzK0# . Mój problem polega na tym, że nie mogę zapisać ani wydrukować powiększonego wzoru, a pomniejszony po wydrukowaniu jest nieczytelny. Czy mogłabyś mi pomóc? Jak mam to zrobić? Bardzo mi zależy na tym wzorze. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • margola16 Re: Do monia0103 02.12.08, 18:48
      Przepraszam, ale prośba jest już nieaktualna. Uzyskałam pomoc od dziewczyn z
      forum. Mam swój wymarzony wzór.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka