Gość: marek
IP: *.ib / 10.10.9.*
14.07.03, 19:12
Jade w ciemno po 20.07 czy bede miał kłopoty ze znalezieniem pokoju 2 os. na
Bracu.Jaka cena pokojów wyższa niż na lądzie ? W zeszłym roku tez jechałem w
ciemno tylko na stały ląd i problemów ze znalezieniem kwatery nie miałem.