Dodaj do ulubionych

brac-supertar

IP: *.ib / 10.10.9.* 14.07.03, 19:12
Jade w ciemno po 20.07 czy bede miał kłopoty ze znalezieniem pokoju 2 os. na
Bracu.Jaka cena pokojów wyższa niż na lądzie ? W zeszłym roku tez jechałem w
ciemno tylko na stały ląd i problemów ze znalezieniem kwatery nie miałem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Plum Re: brac-supertar IP: 213.17.131.* 15.07.03, 11:29
      Wszystko jest kwestia ceny:)
      Zalezy ile chcesz zaplacic - wiesz - to jednak praktycznie szczyt sezonu, ale
      na pewno cos znajdziesz :)
    • Gość: Sławek Re: brac-supertar IP: 217.153.104.* 16.07.03, 15:32
      W ubiegłym roku mieszkałem w apartamencie w Postirze. Było ekstra. Apartament
      jest co prawda na 7 osób (nas było 6), płaciliśmy za niego 50 E / dzień (cena
      wyjściowa była 60E, ale może jeśli facet nie ma obłożenia to facet wynajmie wam
      w miarę tanio.
      Daję namiary na faceta Tomislaw Lazaneo
      + 385 (0)98 858 857
      nino.lazaneo@st.tel.hr
      • Gość: robi Re: brac-supertar IP: *.4web.pl 16.07.03, 17:27
        Cze
        Jakim środkiem lokomocji się wybierasz....? Mamy ze znajomymi 3 wolne miejsca w
        samochodach. Jedziemy w niedziele 20.07 po południu z Łodzi. Napisz jeżeli
        jesteś zainteresowany: robipos@hotmail.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka