23.05.04, 23:39
hej dziewczyny,hej kolerzanki,morze to dziwne ale właśnie mam zamiar
rozpoczonc współrzycie seksualne i błagam was o porade!do tej pory z mojim
misiaczkiem óprawialiśmy tylko sex analny także o cionże się nie
martwiłam,ale teraz pragnę nofych wrarzeń i postanowiłam sie zabezpieczyć na
wypadek cionży.podobno za pierwszym razem sie w cionze nie zajdzie ale ja
wole to miec z głowy.pomyslałam o pigułkach amtyknepcyjnych bo kolerzanki
mówiom rze som najlepsze.Ale jedna kolerzanka powiedziała mi rze od tego
morzna dostać raka muzgu więc nie wiem jak to jest?i jakie som najlepsze?do
ginekologa nie pujde nigdy w rzyciu bo sie wstydze okropnie i recepte mi
wydrukuje kolega na komputerze ale podajcie mi nazwe najlepszych bo ja nie
wiem jurz sama!
Obserwuj wątek
    • powerpuffgirl Re: pigółki 23.05.04, 23:46
      Envi, nie buj sie iźdć do ginexa! muj jest super! najpierf sie trza rozebrac do
      naga i on cie troche pobada pobada pobada i jusz! jest fajnie.... mrrr.... da
      ci szybko takie tabletki postinór czy cuś, a do tego jeszcze takie inne co ich
      jest dóżo i je biesz codziennie, a dla pewnosci nawet 2 dziennie!
      ja brałam najpierw logest , ale teraz biore rutinoskorbin, bo jest tanszy
      (tylko dlatego, rze ma nieponumerowane tabletki, tesz mi cos, sama przecie wiem
      fszystko)
      • nat.ka Re: pigółki 24.05.04, 09:32
        envi, kohana kolerzanko, wcale nie mósisz do ginka hodzić, bo oni wtykajom tam
        palce a ja na to obcym nie pozwalam. albo takim co mi piwa jeszcze nie
        pozdawili. wcale nie tżeba rzadnych tabletek, wystarczy, rze turz po stosunku
        weźniesz prysznic. rzeby zwienkszyć efekta morzeż brać rutinoskorbin, tak jak
        kolerzanka powerpuff!
        aj lowe ju!
        • ivvcia Re: pigółki 24.05.04, 13:36
          jak jezdes dziewicom to pierwszy raz nie masz siem co bac! a ja to biorem
          pigółki co je na stadione 10lecia kópilam tanio.
          • nat.ka pleniki w pohwie 24.05.04, 14:17
            a ja słyszałam, rze pżez piersze dziesienć stosónkuw to na pewno nie zajdziesz
            w cionrze, bo ten, bo najpierw pohwa sie musi trohe rozejść rzeby te...no..jak
            im tam...pleniki mogły dziekolwiek dotżeć. wienc nic sie nie trap bendzie spoko!
            i low ju all!
    • envi Re: pigółki 24.05.04, 20:57
      dzienkówa kolerzanki kohane,jak ja bym dała sobie rade bez kozmo-porady?kópiłam
      jurz rutinoskorbin a na wżelki wypadek mam jerzcze recepte od kolegi co mi na
      komputeże drókował.narazie nie pójde do apteki bo mnie nie stać,a muj
      misiaczek,muwi,gupia,ty sie nie martf,jak co to bedziemy miec dzidziósia,no ale
      ja nie wiem bo mam jeszcze eksaminy w szkole i jak ja w cionży będe hodzić na
      eksaminy i cionrza mi popsóje muj kozmo-wyglond.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka