07.01.04, 10:41
zdążyłam???
Obserwuj wątek
    • ralston Re: 15000 07.01.04, 10:42
      Zdążyłaś wpisać 15001 post :)
      • all2 Re: 15000 07.01.04, 10:43
        no to ten 15000 był niezarejestrowany - znaczy na czarno :)
        • ralston Re: 15000 07.01.04, 10:51
          Jak to nie zarejestrowany? Moje statystyki go odnotowały...
          • all2 Re: 15000 07.01.04, 10:54
            No to uznajmy, że zainaugurowałam nową lepszą przyszłość.
            Tym bardziej że za ten 15000 o żadnych nagrodach jakoś nie było mowy ;)
            • ralston Re: 15000 07.01.04, 11:12
              Nie było. Co gorsza - nagroda za 10 tysięcy ciągle stoi u mnie w biurze nie
              wysłana do Poziomka. Muszę się w końcu zmobilizować i kopnąć na pocztę.
    • all2 Re: 16000 20.01.04, 19:42
      A tym razem udało mi się trafić :)))
      • ralston Re: 16000 20.01.04, 21:42
        To niemożliwe. Przecież dostałaś bana. Hmmm... muszę sprawdzić, czy to nie był
        przez pomyłkę banan...
        Taki w pokrowcu w kwiatki?
        • all2 Re: 16000 20.01.04, 21:51
          Mam ndzieję że ten banan nie będzie czekał na wysyłkę tak długo jak nagroda
          Poziomka :D
          • ralston Re: 16000 20.01.04, 22:01
            Ban(an) jak wino - im starszy, tym... hmmm... bardziej śmierdzi?
            • all2 Re: 16000 20.01.04, 22:11
              gorzej, miętki się staje aż do rozpłynięcia i eurokrzywizna mu się psuje, nawet
              w pokrowcu w kwiatki :P
              • ralston Re: 16000 20.01.04, 22:19
                Zawsze byłem ciekaw, jak sobie Unia radzi z takim bananem, który raz dostawszy
                się na teren Zjednoczonej, bezczelnie traci eurokrzywiznę. Żeby się przekonać
                muszę do maja poczekać...
    • ralston Dla All2 - Eurobanan 20.01.04, 22:32

      ig.cs.tu-berlin.de/w98/1332l564/014/eurobanan2.gif
      Smacznego :)
      • all2 Re: Dla All2 - Eurobanan 20.01.04, 23:08
        dziękuję za banana, czekam jeszcze na fotografię pokrowca ;)
        • ralston Re: Dla All2 - Eurobanan 21.01.04, 22:21
          Proszę bardzo:

          jself.com/3D/Case.jpg
          Może być?
          • all2 Re: Dla All2 - Eurobanan 21.01.04, 23:58
            nie trzyma krzywizny. i wzorek nie ten. coś kombinujesz Rals
            • ralston Re: Dla All2 - Eurobanan 22.01.04, 00:16
              Wzorek się wyprał a co do krzywizny, to już ustaliliśmy, że nawet eurobanany
              nie trzymają jej bez końca...
              • all2 Re: Dla All2 - Eurobanan 23.01.04, 19:01
                to pokrowiec jest już używany? ja się tak nie bawię...
            • awee Postulaty zaczynają się sprawdzać ;) 24.01.04, 13:20
              all2 napisała:

              > nie trzyma krzywizny. (....)

              All, przecież było coś takiego:
              "Żeby to, co zakręcone, samo się prostowało" :)

              • all2 Re: Postulaty zaczynają się sprawdzać ;) 24.01.04, 18:51
                Zakręcone banany...??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka