all2 Re: 15000 07.01.04, 10:43 no to ten 15000 był niezarejestrowany - znaczy na czarno :) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: 15000 07.01.04, 10:51 Jak to nie zarejestrowany? Moje statystyki go odnotowały... Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: 15000 07.01.04, 10:54 No to uznajmy, że zainaugurowałam nową lepszą przyszłość. Tym bardziej że za ten 15000 o żadnych nagrodach jakoś nie było mowy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: 15000 07.01.04, 11:12 Nie było. Co gorsza - nagroda za 10 tysięcy ciągle stoi u mnie w biurze nie wysłana do Poziomka. Muszę się w końcu zmobilizować i kopnąć na pocztę. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: 16000 20.01.04, 21:42 To niemożliwe. Przecież dostałaś bana. Hmmm... muszę sprawdzić, czy to nie był przez pomyłkę banan... Taki w pokrowcu w kwiatki? Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: 16000 20.01.04, 21:51 Mam ndzieję że ten banan nie będzie czekał na wysyłkę tak długo jak nagroda Poziomka :D Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: 16000 20.01.04, 22:01 Ban(an) jak wino - im starszy, tym... hmmm... bardziej śmierdzi? Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: 16000 20.01.04, 22:11 gorzej, miętki się staje aż do rozpłynięcia i eurokrzywizna mu się psuje, nawet w pokrowcu w kwiatki :P Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: 16000 20.01.04, 22:19 Zawsze byłem ciekaw, jak sobie Unia radzi z takim bananem, który raz dostawszy się na teren Zjednoczonej, bezczelnie traci eurokrzywiznę. Żeby się przekonać muszę do maja poczekać... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Dla All2 - Eurobanan 20.01.04, 22:32 ig.cs.tu-berlin.de/w98/1332l564/014/eurobanan2.gif Smacznego :) Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: Dla All2 - Eurobanan 20.01.04, 23:08 dziękuję za banana, czekam jeszcze na fotografię pokrowca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Dla All2 - Eurobanan 21.01.04, 22:21 Proszę bardzo: jself.com/3D/Case.jpg Może być? Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: Dla All2 - Eurobanan 21.01.04, 23:58 nie trzyma krzywizny. i wzorek nie ten. coś kombinujesz Rals Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Dla All2 - Eurobanan 22.01.04, 00:16 Wzorek się wyprał a co do krzywizny, to już ustaliliśmy, że nawet eurobanany nie trzymają jej bez końca... Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: Dla All2 - Eurobanan 23.01.04, 19:01 to pokrowiec jest już używany? ja się tak nie bawię... Odpowiedz Link Zgłoś
awee Postulaty zaczynają się sprawdzać ;) 24.01.04, 13:20 all2 napisała: > nie trzyma krzywizny. (....) All, przecież było coś takiego: "Żeby to, co zakręcone, samo się prostowało" :) Odpowiedz Link Zgłoś
all2 Re: Postulaty zaczynają się sprawdzać ;) 24.01.04, 18:51 Zakręcone banany...?? Odpowiedz Link Zgłoś