09.03.05, 15:26
Siędze sobie z gitarą w dłoni i coś tam tworzę, ale jakoś mi nie idzie.Może w niedziele będzie lepiej :)
Obserwuj wątek
    • columbia Re: Brak Weny 09.03.05, 16:17
      mam nadzieję : )
    • metiowiec Re: Brak Weny 09.03.05, 16:43
      Ale chyba nikt sie nie pogniewa jak nie zagram w szczycie...moich możliwosci oczywiście :)
      • broton Re: Brak Weny 10.03.05, 21:55
        ... nie pogniewamy się ...

        .. czekamy na szczyt ...

        ...Twoich mozliwości ( oczywiście ) ...
        • columbia Re: Brak Weny 11.03.05, 11:51
          czekamy...czekamy...możesz dać bardzo kameralny recital - tylko dla nas
          • tempe Re: Brak Weny 11.03.05, 12:14
            szczyt upadku to gdy muzyków jest więcej niż publiczności
            najbezpieczniej grać solo solo
            • tempe Re: Brak Weny 11.03.05, 18:49
              albo w duecie w walewtynki
              • kosztelka Re: Brak Weny 12.03.05, 19:33
                Wena nadejdzie wraz z Panią Wiosną.
                Na razie są jeszcze w Hiszpanii, ale
                za miesiąc dotrą do Polski. Trzeba
                cierpliwie czekać i ... nudzić się.
                • columbia Re: Brak Weny 12.03.05, 22:50
                  z nudy tez może coś sie "urodzić"
    • metiowiec Re: Brak Weny 13.03.05, 09:57
      Dlatego komponuje coś co ma być o grubym starym kocie wylegującym sie w słońcu
      • columbia Re: Brak Weny 13.03.05, 10:09
        to cos dla nas....możesz też dodać coś o atrakcyjnych i seksownych mamach
        wylegujących sie w słońcu obok kota..i popijających martini dry z cytrynką...
    • metiowiec Re: Brak Weny 13.03.05, 12:59
      Okej :)
      Może wam coś zagram za tydzień jak już nie będzie widać śladu na twarzy po spotkaniu z drechami :/
      więc piosnką będzie nosić tytuł Fat Old Cat i będzie bardzo pogodna :)
      • columbia Re: Brak Weny 13.03.05, 13:40
        super...nie moge sie doczekać : )
        • pinkpanther Re: Brak Weny 13.03.05, 20:27
          w przyszłą niedzielę na stówę nie uda mi się przyjść do ufo
          cóż, będę musiała o tym poczytać...
          • kosztelka Re: Brak Weny 13.03.05, 21:38
            Fat Old Cat, ale mamy i ciocia Very Young Pretty Girls!
            Bo jak nie, to masz następny wp....ol!
            • columbia Re: Brak Weny 17.03.05, 16:59
              tak jest..."Fat Old Cat and Hot Babes!"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka