metiowiec 09.03.05, 15:26 Siędze sobie z gitarą w dłoni i coś tam tworzę, ale jakoś mi nie idzie.Może w niedziele będzie lepiej :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
metiowiec Re: Brak Weny 09.03.05, 16:43 Ale chyba nikt sie nie pogniewa jak nie zagram w szczycie...moich możliwosci oczywiście :) Odpowiedz Link Zgłoś
broton Re: Brak Weny 10.03.05, 21:55 ... nie pogniewamy się ... .. czekamy na szczyt ... ...Twoich mozliwości ( oczywiście ) ... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Brak Weny 11.03.05, 11:51 czekamy...czekamy...możesz dać bardzo kameralny recital - tylko dla nas Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Brak Weny 11.03.05, 12:14 szczyt upadku to gdy muzyków jest więcej niż publiczności najbezpieczniej grać solo solo Odpowiedz Link Zgłoś
kosztelka Re: Brak Weny 12.03.05, 19:33 Wena nadejdzie wraz z Panią Wiosną. Na razie są jeszcze w Hiszpanii, ale za miesiąc dotrą do Polski. Trzeba cierpliwie czekać i ... nudzić się. Odpowiedz Link Zgłoś
metiowiec Re: Brak Weny 13.03.05, 09:57 Dlatego komponuje coś co ma być o grubym starym kocie wylegującym sie w słońcu Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Brak Weny 13.03.05, 10:09 to cos dla nas....możesz też dodać coś o atrakcyjnych i seksownych mamach wylegujących sie w słońcu obok kota..i popijających martini dry z cytrynką... Odpowiedz Link Zgłoś
metiowiec Re: Brak Weny 13.03.05, 12:59 Okej :) Może wam coś zagram za tydzień jak już nie będzie widać śladu na twarzy po spotkaniu z drechami :/ więc piosnką będzie nosić tytuł Fat Old Cat i będzie bardzo pogodna :) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Brak Weny 13.03.05, 20:27 w przyszłą niedzielę na stówę nie uda mi się przyjść do ufo cóż, będę musiała o tym poczytać... Odpowiedz Link Zgłoś
kosztelka Re: Brak Weny 13.03.05, 21:38 Fat Old Cat, ale mamy i ciocia Very Young Pretty Girls! Bo jak nie, to masz następny wp....ol! Odpowiedz Link Zgłoś