mmmal 27.11.05, 00:37 co z nimi robić, z facetami znaczy. Hę?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pinkpanther Re: i do pań pytanie 27.11.05, 11:27 tak oficjalnie to ja się wolę nie wypowiadać Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: i do pań pytanie 27.11.05, 13:33 no ale w pewnym wieku mniej im się chce ja myślę że sprawdzony spsób to kapusta w pomidorach. wezmę przepis od mamy i wkleję w wątku kulinarnym Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: i do pań pytanie 27.11.05, 13:44 nie zamisat ale to sprawdzony afrodyzjak - żaden się nie oprze Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: i do pań pytanie 27.11.05, 13:47 Rozwiązaniem mogłoby być mieć kilku lecz w pewnym wieku to też chcą kwę pić oprócz sexu a tyle kawy to ja nie piję. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: i do pań pytanie 27.11.05, 14:23 ja lubię kawę no ale fakt - co za dużo to niezdrowo! Odpowiedz Link Zgłoś
mmmal Re: i do pań pytanie 28.11.05, 10:45 nie będę dla nich tracić mojej pysznej kawy! ani miodu. jeszcze czego Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: i do pań pytanie 28.11.05, 11:10 no ale przepis na kapuchę i tak ci dam Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: i do pań pytanie 28.11.05, 11:31 Tylko uwaga! Bo z tej kapusty, to mogą być dzieci! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: i do pań pytanie 28.11.05, 11:58 pinkpanther napisała: > no ale w pewnym wieku mniej im się chce ja stosuję siłę lub szantaż....sprawdza się... > ja myślę że sprawdzony spsób to kapusta w pomidorach. wezmę przepis od mamy i > wkleję w wątku kulinarnym poproszę! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: i do pań pytanie 28.11.05, 11:55 ja mam parę pomysłów, ale nie mogę tak tego publicznie....bo się wstydzę.... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: i do pań pytanie 17.03.06, 11:00 nie no ja prosze żeby dla odmiany ktoś mnie pogłaskał Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 11:42 Czy pieszczoty też pani zamawia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:54 wolę się nie narażać pani robiowej, więc niech będzie wirtualnie Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:07 hmmm, znowu dostanę łomot, ale to nic ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:23 No i gdzie pani się podziała, ja już wszystkie instrumenty mam gotowe ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:08 jak to co? wykorzystywac ile wlezie:) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:10 Fizycznie czy uczuciowo, a może finansowo? Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:11 przede wszystkiem fizycznie....do noszenia zakupow, do sprzatania, do masowania stop do bycia wykorzystywanymi uczuciowo to chyba "my" jestesmy bardziej sklonne Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:19 Sprzątanie odpada ;), reszta może być ;) Miło, że "my" napisałaś w "" ;). Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:25 mi tez milo:) czemu nie chcesz sprzatac?? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:30 :), widzę, że dzisiaj masz lepszy nastrój. Wystarczy mi gotowanie ;) i robienie zakupów. Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:32 uuu fiu fiu...no to i tak jak na "waszą" płeć to duzo:)) szukasz żony czy cuś,ze tak sie pięknie reklamujesz??? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:35 Dzięki ;), czyli sprzątanie odbada ;). Żonę już mam, ustawiła się dobrze - no nie ;). Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:43 no dobrze..ale moze zbierasz jakis haremik czy cos...bo facet z takimi osiwadczeniami jak "moge robic zakupy" to jest cuś dziwnego:) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:49 To tak z czystej oszczędności ;). Haremik ;), tylko czy bym podołał z tymi stopami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 12:55 acha..to jak z oszczednosci to jescze da sie zrozumiec a tampony tez kupujesz jak trzeba? a mnie nikt nie chce drapac po plecach;( dlaczego faceci tego nie lubia? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:09 Jak leżysz na plecach - to jak mamy drapać ;). Co innego jak kobieta przejmuje inicjatywę, wtedy to można dużo więcej zdziałać ;). Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:11 jeju..mow jeszcze..moze zostaniesz moim ideałem faceta:) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:18 Stary już jestem :(, oczywiście mówię tak znając Twój wiek. A o co chcesz jeszcze zapytać ;). Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:25 no np jakie podpaski sa najlepsze:) stary to znaczy ile? 70? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:28 Przekroczyłem wiek Chrystusowy ;). Podpaski, jakie najlepsze? Tego to ja nie wiem (reklamy podpasek znam), ale żona nie lubi ze skrzydełkami ;). Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:31 no no..a ja jescze nie widzilam faceta ktory by kupowal podpaski, choc nie wiem co w tym wstydliwego Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:42 Od kiedy pamiętam to to robiłem ;), nie widzę z tym problemu. Chyba większy problem mam z kupowaniem prezerwatyw ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:45 niby ludzka rzecz upuszczac plyny:) a prezerwatywy to sie jednoznacznie z uprawianiem sexu kojarza...ale przez kobiety nie maja takich problemow z tabletkami anty cos tam:) choc moze to troche inaczej.. widzilam kiedys faceta ktory poszedl ze swoja dziewczyna do ginekologa...byli przechodnio i on poszedl z nia i zaczekal..i nie wstydzil sie siedziec w poczekalni..i fajnie ze to zrobil po tym fakcie zaczelo mnie to zastanawaic..i spytalam kilku facetow czy poszliby ze mna do ginekologa badz ze swoja dziewczyna (Ci drudzy to w przypadku kiedy nie byli moimi facetami)....i zaden nie poszedby... Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:51 no przecież dokładnie, jeszcze mnie zastanawia czy lepiej kupować u pani młodej, średniej, czy takiej po 60-tce? To chyba normalne ;), że facet idzie z dziewczyną do ginekologa! Rozumiem, że taki facet przestał być kandydatem na chłopaka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 13:52 no ale z innych powodu..ale juz tyle o tym napislam, ze nie chce mi sie o nim gadac...pewnie w kwietniu jescze duzo o ni napisze Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:00 Rocznica będzie (poznania czy rozstania)? P.S. Ciekawe - co taki facet, który nie idzie do ginekologa z kobietą, by powiedział na wspólny poród ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:03 przyjedzie z innego kraju...i bedzie mnie dreczyc chyba..choc z jego smsow to co inne mozna wyczyctac..ale skoro je wogole pisze to chyba znaczy,ze nie bedzie spokojnie nie wiem co by powiedzial o porodzie..moze by sie zgodzil ale potem by sie nie przyzal,ze byl:) im chyba nie chodzilo o to, ze to paskudne czy cos...tylko, ze to "obciach" przy znajomych..jeszcze ktos by go zobaczyl Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:10 Tęsknisz? Ja tam sie tego nie wstydzę, wiem co to poród bez partnera i z ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:15 dostalam takiego kopa 15 lutego, ze az trzesly mi sie rece przez godzine po takim czyms to, zeby sie uspokoic trzeba natychmiast sie pozbyc wszystkich uczuc/odczuc nawet nie jestem zla czy cos...zrozumialam tylko boje sie tego co bedzie w kwietniu...wolalabym,zeby juz nie wracal..zeby bylo tak jak jest Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:18 Przykre Tak trzymaj ;) A musisz sie z nim widzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:22 chyba jednak sie zobaczymy..bo niby po co mial teraz pisac smsy jak ja napialam,zeby skasowal moj numer bo ja skasowalam i wogole choc nie wiem..moze zle odczytuje te jego smsy moze wcale nie odkreca kota ogolnem Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:23 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36464&w=38548597 cala sytuacja z smsem Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:24 hhhmmmmmmm, szkoda, że kogoś innego nie poznałaś, może inaczej byś mogła to odczytać ;). Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:32 że niby jakies jest twoje zdanie na ten temat?? że niby co on knuje? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:42 Ciężko mi coś wywnioskować z SMS-a o treści "........". Z linka wywnioskowałem tylko, że razem mieszkaliście i że Ty go kochałaś (lub dalej kochasz). Druga opcja jest taka, że chciałabyś się jakoś odegrać (oczywiście mniej prawdopodobna). Trzecie moje pytanie: "wraca na zawsze do Polski" czy na jakiś czas? Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:45 bledne wnioski:) -nie mieszkalismy -nie chce sie odegrac -chce miec spokoj -na zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: i do pań pytanie 17.03.06, 14:51 - rozumiem, że tylko parę rzeczy u niego zostawiłaś; - ale chciałabyś, aby Cię z innym chłopakiem zobaczył; - to zrozumiałe, bo teraz wiesz, że to jednak nie było to; - jeżeli wraca na zawsze: to niestety ma jakieś plany wobec Twojej osoby - nie koniecznie natury sercowej :( Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: i do pań pytanie 17.03.06, 15:30 tygrysio_misio napisała: > jak to co? > wykorzystywac ile wlezie:) > > Tak. Ale seksualnie...;) Odpowiedz Link Zgłoś