Dodaj do ulubionych

Dostałam propozycję matrymonialną

05.12.05, 00:03
no a przynajmniej towarzyską
opłaca się odpisać?
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=17100678&wv.x=3&a=32998955
Obserwuj wątek
    • mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 00:25
      Miałabyś domek w Warszawie...
      • mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 00:39
        w Warszawie to ja mieszkam ;)
        • tempe Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 00:47
          mógłbyś przygotować propozycję dla Kinii
          na pewno uda Ci sie przebić coś takiego -
          "185 cm wzrostu, 90 kg, oczy niebieskie, lat-37, dobrze zbudowany, ponoć
          przystojny, bezdzietny rozwodnik całkowicie wolny, wykształcenie wyższe ( dwa
          fakultety - prawo, pedagogika - dr nauk humanistycznych) , aktualne zarobki
          8000-9000 PLN miesięcznie, zamożny - domek 268 m^2(umeblowany), działka
          rekreacyjne 2500 m^2 pod W-wą, mieszkanie m^3( 48 m^2 w W-wie), samochód,
          lubiący sex, humor, rozrywkę, wycieczki zagraniczne, muzykę, poezję,
          literaturę, ugodowy i uśmiechnięty na codzień. :)))"

          toć to jakiś koszmar
          • pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:39
            nie odpowiem, a to dlatego, że lubi poezję. jeszcze by mi ją kazał czytać...
            • carmen_80 Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:47
              To, ja, to ja odpowiem...;)
              • pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:50
                ale będziesz nas zapraszać do siebie w odwiedziny?
                • cezar8 Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:54
                  Carmen, Carmen, Carmen! Dopinguje Cie, zdaj relacje jak poszlo???
                  • brezly Ech, qurde... 05.12.05, 10:57
                    Doktor nauk humanistycznych piszacy "sex"... I pewnie jeszcze "najdrozsza" przez
                    dwa "sz".
                    • pinkpanther Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:03
                      a to nie tak się pisze, mój najdroszszy?
                      • boombum Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:10
                        a ja mam samochod --twoj rocznik
                        • jadzka42 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:15
                          jak na dachu ta deska to propozycja nie do odrzucenia
                          • boombum Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:22
                            no chyba nie chodzi ci o drobnomieszczanskie fundamenty??
                            • jadzka42 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:25
                              No nie, absolutnie, bo jakże. Każda chyba marzy o desce na dachu.
                              • boombum Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:37
                                nie bardzo rozumiem twoja depresje, czy tez materializm dialektyczny... widac
                                poruszamy sie z innymi predkosciami :)
                                • jadzka42 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:47
                                  No nie dziwne, fale sa różne. No i u mnie deski nie wydało.
                          • cezar8 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:35
                            Brice de Nice?? Tak to ty grasz w tej komedii! Jestem pewna,ze w takim wypadku,
                            zadna Ci sie nie oprze!
                        • pinkpanther Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:49
                          boombum napisał:

                          > a ja mam samochod --twoj rocznik
                      • brezly Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:10
                        Tylko jak sie jest doktorem nauk humanistycznych, to mozna. To jak oksfordzki,
                        akcent, sposob komunikowania wskazuje na twoje wyksztalcenie, a nawet uczelnie.
            • mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 14:49
              pinkpanther napisała:

              > nie odpowiem, a to dlatego, że lubi poezję. jeszcze by mi ją kazał czytać...

              Ale wiersze by Ci mógł pisać...;)
              • pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 22:46
                no dobra no ale jakby mi kazał żeby mi się podobały?
                • columbia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 22:55
                  Mrug Cie nie zna. Nie wie, że dla Ciebie romantyczność to nazwa pizzy. ;-)
                  • columbia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 22:57
                    wegeteriańskiej, oczywiście..
                    • pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:05
                      ładnie to ciociu ujęłaś
                      • mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:21
                        odrzuć Panterko tę propozycję matrymonialną. Na kilometr czuć w tej ofercie
                        zboczeńca ;)
                        • pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:22
                          no ale to carmen go chce ja już dawno odrzuciłam
                          cola sie jeszcze zastanawia
                          • columbia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:27
                            może jestem bardziej odporna na dewiacje?! ; )))
                            w końcu mam swojej lata....i brata łosia ; )
                            • mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:47
                              łosie wyczuwają dewiantów na odległość?
                        • mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:00
                          mateuszwierzbicki napisał:

                          > odrzuć Panterko tę propozycję matrymonialną. Na kilometr czuć w tej ofercie
                          > zboczeńca ;)

                          Tacy są najlepsi!;)
                          • mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:06
                            a Ty Mrugu skąd o tym wiesz? ;)
                            • mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:18
                              To się rozumie samo przez się!;)
                              • mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:23
                                zboczeńcy się rozumieją samo przez się?!
                                • mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:27
                                  Ja się rozumiem samo przez się.;)
                                  • mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:29
                                    homointerpretacja
                                    • mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:31
                                      Humanizm...;)
                                      • mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:42
                                        ecce homo
                                        • pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 21:04
                                          ho ho homo!
                        • tempe coż że zboczeniec 06.12.05, 22:29
                          lubi wycieczki zagraniczne

                          poza tym czy ugodowy i uśmiechnięty na codzień zboczeniec obiecuje cystom rozkosz
                          fuj brudni nieogolenie rozmamłani heterycy przed monitorem

    • pinkpanther Zmartwię was 19.12.05, 09:39
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=17100678&a=33322940
      • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 10:43
        Ciągle jest rozwodnikiem.
        Znaczy, jest jeszcze szansa.
        • pinkpanther Re: Zmartwię was 19.12.05, 11:23
          nie no ale to był wyraźny sygnał że koniec z nami
          • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 11:30
            Droczy się.
            Lubi być zdobywany...
            • pinkpanther Re: Zmartwię was 19.12.05, 11:43
              myślisz???????
              • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 11:51
                Może tak być.;)
              • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 12:22
                i działa w systemie jojo
                • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 12:56
                  Pojawia się i znika?
                  • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 12:58
                    i działa na gumce
                    • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:01
                      To chyba dobrze?
                      • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:03
                        też tak sądzę
                        nie ma co się rozwodzić
                        • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:05
                          To warto tak zwodzić?
                          • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:17
                            rozwodnicy jak mosty
                            Kinia nie jest samotną wyspą
                            • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:21
                              I tak z kwiatka na kwiatek, z wyspy na wysepkę?!
                              Ach, ci dzisiejsi rozwodnicy...
                              • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:23
                                żyć nie umierać
                                • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:26
                                  Rzyć nie umierać.
                                  • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:28
                                    nie czas żyrować rzyć gdy po pas wlazł
                                    • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:33
                                      Żyroskop wskazuje jednoznacznie.
                                      • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:34
                                        że cenne przeżycie znajdę w życie
                                        • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:37
                                          Dobrze, że nie gdzie indziej...
                                          • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:41
                                            w wyborowej
                                            • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:44
                                              Spędzać czas w wyborowym towarzystwie to czysta przyjemność!
                                              • mateuszwierzbicki Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:49
                                                45 procentowym
                                                • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:51
                                                  No żeby!
                                                  • pinkpanther Re: Zmartwię was 19.12.05, 14:06
                                                    a nawet jak nie on, to może wybudują inny równie interesujący most!
                                                  • tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 14:08
                                                    wzwodzony?
                                                  • pinkpanther Re: Zmartwię was 19.12.05, 14:10
                                                    hihihihihi siem zarumieniłam
                                                  • mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 14:10
                                                    Zwodzony...
                                                  • gradufka Re: Zmartwię was 20.12.05, 14:23
                                                    Byle tylko na wodzy.

                                                    Zauważyłam, ze doktor nauk nie zająkł sie nawet w swym prospekcie
                                                    matrymonialnym o tym, że ma dobre serce. A przecież dobre serce, prócz poezji,
                                                    rzecz w człowieku istotna. A już zupełnie, gdy się ma w perspektywie handel
                                                    organami.
                                                  • mateuszwierzbicki Re: Zmartwię was 20.12.05, 15:55
                                                    święte słowa Gradufko :)
                                                  • pinkpanther Re: Zmartwię was 20.12.05, 15:58
                                                    ty to wiesz jak przejrzeć rozwodnika!
                                                  • mateuszwierzbicki Re: Zmartwię was 20.12.05, 16:14
                                                    kto wie?
                                                  • pinkpanther Re: Zmartwię was 20.12.05, 16:16
                                                    gradufka
                                                  • mateuszwierzbicki Re: Zmartwię was 20.12.05, 16:50
                                                    może jakieś skanery Gradufka ma zainstalowane w organixmie?
                                                  • pinkpanther Re: Zmartwię was 20.12.05, 16:54
                                                    masz gradufciu?
    • roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 11:55
      Kobiety mam dla Was jeszcze jedną ofertę:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=34386928&a=34409842
      P.S. Proszę przeczytać parę postów przed i parę po. Będę zobowiązany jak któraś
      z Was się odezwie, bo chyba za swata robię ;).
      • pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:05
        no ale my nie z Warszawy :(
        • roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:12
          Jak dobrze zagadasz to do Krakowa amant przyjedzie lub Ty do Warszawy ;).
          • kosztelka Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:44
            A ja nie dostałam :((((((
            • roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:47
              :(. Nie mogę Ci złożyć takiej propozycji (jestem zajęty).
        • roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 13:00
          Dzięki Kiniu, że się odezwałaś ;).
          • pra_gosia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 24.01.06, 12:35
            Kinia przy Kosztelce to jak brylant obok węgla!
            I dlatego Kosztelka jest taka zmartwiona.
            • roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 24.01.06, 13:52
              Jabłuszka też są pyszne ;).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka