pinkpanther 05.12.05, 00:03 no a przynajmniej towarzyską opłaca się odpisać? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=17100678&wv.x=3&a=32998955 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 00:25 Miałabyś domek w Warszawie... Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 00:39 w Warszawie to ja mieszkam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 00:47 mógłbyś przygotować propozycję dla Kinii na pewno uda Ci sie przebić coś takiego - "185 cm wzrostu, 90 kg, oczy niebieskie, lat-37, dobrze zbudowany, ponoć przystojny, bezdzietny rozwodnik całkowicie wolny, wykształcenie wyższe ( dwa fakultety - prawo, pedagogika - dr nauk humanistycznych) , aktualne zarobki 8000-9000 PLN miesięcznie, zamożny - domek 268 m^2(umeblowany), działka rekreacyjne 2500 m^2 pod W-wą, mieszkanie m^3( 48 m^2 w W-wie), samochód, lubiący sex, humor, rozrywkę, wycieczki zagraniczne, muzykę, poezję, literaturę, ugodowy i uśmiechnięty na codzień. :)))" toć to jakiś koszmar Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:39 nie odpowiem, a to dlatego, że lubi poezję. jeszcze by mi ją kazał czytać... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:47 To, ja, to ja odpowiem...;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:50 ale będziesz nas zapraszać do siebie w odwiedziny? Odpowiedz Link Zgłoś
cezar8 Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 10:54 Carmen, Carmen, Carmen! Dopinguje Cie, zdaj relacje jak poszlo??? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Ech, qurde... 05.12.05, 10:57 Doktor nauk humanistycznych piszacy "sex"... I pewnie jeszcze "najdrozsza" przez dwa "sz". Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:03 a to nie tak się pisze, mój najdroszszy? Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:15 jak na dachu ta deska to propozycja nie do odrzucenia Odpowiedz Link Zgłoś
boombum Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:22 no chyba nie chodzi ci o drobnomieszczanskie fundamenty?? Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:25 No nie, absolutnie, bo jakże. Każda chyba marzy o desce na dachu. Odpowiedz Link Zgłoś
boombum Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:37 nie bardzo rozumiem twoja depresje, czy tez materializm dialektyczny... widac poruszamy sie z innymi predkosciami :) Odpowiedz Link Zgłoś
jadzka42 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:47 No nie dziwne, fale sa różne. No i u mnie deski nie wydało. Odpowiedz Link Zgłoś
cezar8 Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:35 Brice de Nice?? Tak to ty grasz w tej komedii! Jestem pewna,ze w takim wypadku, zadna Ci sie nie oprze! Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:49 boombum napisał: > a ja mam samochod --twoj rocznik Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Ech, qurde... 05.12.05, 11:10 Tylko jak sie jest doktorem nauk humanistycznych, to mozna. To jak oksfordzki, akcent, sposob komunikowania wskazuje na twoje wyksztalcenie, a nawet uczelnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 14:49 pinkpanther napisała: > nie odpowiem, a to dlatego, że lubi poezję. jeszcze by mi ją kazał czytać... Ale wiersze by Ci mógł pisać...;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 22:46 no dobra no ale jakby mi kazał żeby mi się podobały? Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 22:55 Mrug Cie nie zna. Nie wie, że dla Ciebie romantyczność to nazwa pizzy. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 22:57 wegeteriańskiej, oczywiście.. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:05 ładnie to ciociu ujęłaś Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:21 odrzuć Panterko tę propozycję matrymonialną. Na kilometr czuć w tej ofercie zboczeńca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:22 no ale to carmen go chce ja już dawno odrzuciłam cola sie jeszcze zastanawia Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:27 może jestem bardziej odporna na dewiacje?! ; ))) w końcu mam swojej lata....i brata łosia ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 05.12.05, 23:47 łosie wyczuwają dewiantów na odległość? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:00 mateuszwierzbicki napisał: > odrzuć Panterko tę propozycję matrymonialną. Na kilometr czuć w tej ofercie > zboczeńca ;) Tacy są najlepsi!;) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:06 a Ty Mrugu skąd o tym wiesz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:18 To się rozumie samo przez się!;) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:23 zboczeńcy się rozumieją samo przez się?! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:27 Ja się rozumiem samo przez się.;) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:29 homointerpretacja Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Dostałam propozycję matrymonialną 06.12.05, 16:42 ecce homo Odpowiedz Link Zgłoś
tempe coż że zboczeniec 06.12.05, 22:29 lubi wycieczki zagraniczne poza tym czy ugodowy i uśmiechnięty na codzień zboczeniec obiecuje cystom rozkosz fuj brudni nieogolenie rozmamłani heterycy przed monitorem Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Zmartwię was 19.12.05, 09:39 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=17100678&a=33322940 Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 10:43 Ciągle jest rozwodnikiem. Znaczy, jest jeszcze szansa. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Zmartwię was 19.12.05, 11:23 nie no ale to był wyraźny sygnał że koniec z nami Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:17 rozwodnicy jak mosty Kinia nie jest samotną wyspą Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:21 I tak z kwiatka na kwiatek, z wyspy na wysepkę?! Ach, ci dzisiejsi rozwodnicy... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Zmartwię was 19.12.05, 13:44 Spędzać czas w wyborowym towarzystwie to czysta przyjemność! Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Zmartwię was 19.12.05, 14:06 a nawet jak nie on, to może wybudują inny równie interesujący most! Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: Zmartwię was 20.12.05, 14:23 Byle tylko na wodzy. Zauważyłam, ze doktor nauk nie zająkł sie nawet w swym prospekcie matrymonialnym o tym, że ma dobre serce. A przecież dobre serce, prócz poezji, rzecz w człowieku istotna. A już zupełnie, gdy się ma w perspektywie handel organami. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Zmartwię was 20.12.05, 15:58 ty to wiesz jak przejrzeć rozwodnika! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Zmartwię was 20.12.05, 16:50 może jakieś skanery Gradufka ma zainstalowane w organixmie? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 11:55 Kobiety mam dla Was jeszcze jedną ofertę: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=34386928&a=34409842 P.S. Proszę przeczytać parę postów przed i parę po. Będę zobowiązany jak któraś z Was się odezwie, bo chyba za swata robię ;). Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:05 no ale my nie z Warszawy :( Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:12 Jak dobrze zagadasz to do Krakowa amant przyjedzie lub Ty do Warszawy ;). Odpowiedz Link Zgłoś
kosztelka Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:44 A ja nie dostałam :(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 12:47 :(. Nie mogę Ci złożyć takiej propozycji (jestem zajęty). Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 23.01.06, 13:00 Dzięki Kiniu, że się odezwałaś ;). Odpowiedz Link Zgłoś
pra_gosia Re: Dostałam propozycję matrymonialną 24.01.06, 12:35 Kinia przy Kosztelce to jak brylant obok węgla! I dlatego Kosztelka jest taka zmartwiona. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Dostałam propozycję matrymonialną 24.01.06, 13:52 Jabłuszka też są pyszne ;). Odpowiedz Link Zgłoś