streps
13.04.06, 12:59
Chciałbym zapytać czy ktoś ma doświadczenia z Sigmą 70 -200 ze stałym
światłem 2.8. Rozważam możliwość zakupu, natomiast brakuje mi obiektywnych
opinii. Obiektyw będzie współpracował z lustrzanką analogową Canon 50 E.
Niezależnie zastanawiałem się nad zakupem orginalnego Obiektywu Canona 70-200
ale ze światłem 4 trochę tańszego, ale z kolei nie wiem czy przy założeniu że
obiektyw będzie wykorzystywany do robienia zdjęć na koncertach czy nie jest
za ciemny. Bardzo proszę o opinię i rady