Dodaj do ulubionych

Duch celtycki

14.03.07, 20:12
Bo jutro Sw Patryka,
wiec w kazdym sie ocyka
kawalek Irlandczyka!

Moje boa juz tanczy, a ja ruszam w pląs z papierami, z szamrokiem za uchem:)
www.care2.com/ecards/build/1/5521
Obserwuj wątek
    • millefiori Re: Duch celtycki 14.03.07, 20:58
      Pani Zielonej Myszy dedykuje:)
      www.care2.com/ecards/build/1/5520
      • mateuszwierzbicki Re: Duch celtycki 14.03.07, 21:17
        skoro Irlandczyka ocyka na Patryka
        niech więc piwo mu jak zegar tyka
        albo niech go namaluje Styka
        jak mu piwo wnętrznościami pomyka
        i robi takiego myka
        jak w Mazowieckim Mińsku robił władyka
        • millefiori Re: Duch celtycki 14.03.07, 21:37
          Z tej celtyckosci poprzestawial mi sie sie kalendarz: nie jutro, tylko
          siedemnastego!
          Za usterki przepraszamy. Szamrocze dalej, niezrażona.
          • kanuk Re: Duch celtycki 15.03.07, 01:00
            Szamrocze..hyhyhy
            Celtowie zadziorni z lekka sou ,czujemy sie dobrze. Buon giorni sou.
    • szubad Re: Duch celtycki 16.03.07, 10:01
      na świetnego Patryka duch scaltycki, Pani Fiorciu :-)
      a czemu Pani z kawo jeszcze nie przychodzi? :-)
      • kanuk Re: Duch celtycki 18.03.07, 21:23
        w tych dniach to pani Fiorci kawe serwujo ,sie zdawa;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka