millefiori 14.03.07, 20:12 Bo jutro Sw Patryka, wiec w kazdym sie ocyka kawalek Irlandczyka! Moje boa juz tanczy, a ja ruszam w pląs z papierami, z szamrokiem za uchem:) www.care2.com/ecards/build/1/5521 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
millefiori Re: Duch celtycki 14.03.07, 20:58 Pani Zielonej Myszy dedykuje:) www.care2.com/ecards/build/1/5520 Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Duch celtycki 14.03.07, 21:17 skoro Irlandczyka ocyka na Patryka niech więc piwo mu jak zegar tyka albo niech go namaluje Styka jak mu piwo wnętrznościami pomyka i robi takiego myka jak w Mazowieckim Mińsku robił władyka Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Duch celtycki 14.03.07, 21:37 Z tej celtyckosci poprzestawial mi sie sie kalendarz: nie jutro, tylko siedemnastego! Za usterki przepraszamy. Szamrocze dalej, niezrażona. Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Duch celtycki 15.03.07, 01:00 Szamrocze..hyhyhy Celtowie zadziorni z lekka sou ,czujemy sie dobrze. Buon giorni sou. Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: Duch celtycki 16.03.07, 10:01 na świetnego Patryka duch scaltycki, Pani Fiorciu :-) a czemu Pani z kawo jeszcze nie przychodzi? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Duch celtycki 18.03.07, 21:23 w tych dniach to pani Fiorci kawe serwujo ,sie zdawa;) Odpowiedz Link Zgłoś