Forum   dziecięcym

dziecięcym

(5 wyników)
  • Witam, czy ktos mogłby mi doradzić jak urządzić taki komis dziecięcy,nie mam tez pomysłu na nazwę.Czy ktoś wie jaki rodzaj umowy się zawiera ze sprzedajacym,jak to wszystko wygląda???
  • Witam serdecznie, od marca mam zamiar dołączyc grona epsów w Brukseli.Mam syna, który wymaga okresowej kontroli kardiologicznej, neurologicznej i neurochirurgicznej.Poszukuję kontaktu z klinikami lub szpitalami dziecięcymi (problem - większość stron w j. francuskim a ja tylko po angielsku).Potrzebny mi także namiar na ośrodek rehabilitacyjny, rehabilitanta, przedszkola integracyjne no i oczywiście dobrego pediatrę. Dużo tego, ale za choćby najmniejszą wskazówkę będę bardzo wdzięczna
  • witam, zamierzam otworzyc sklep z butami dla dzieci, poszukuje kontaktu do hurtwoników.Macie jakieś doświadczenia lub rady dla początkuącej? pozdrawiam.
  • Jakie warunki muszę spełnić, żeby wyjechać do Kanady jako opiekunka do dziecka swojego brata. Wystarczy posiadać kurs, czy potrzebna jest szkoła? Na stronach internetowych nie ma konkretnych informacji co do ukończonych szkół. Dziękuję.
  • słuchajcie, byłam na rozmowie w firmie odzieżowej, wydaje mi się że dobrze wypadłam ale... nigdy nic nie wiadomo. Zastanawiam się jak byście odpowiedzieli na pytanie: - jesteś pracownikiem np. działu z odzieżą dziecięcą. Jest tam fatalnie sprzedająca się sukieneczka dziewczęca. Jak zwiększysz jej sprzedaż??? (nie mając wpływu na jej cenę)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się