Dodaj do ulubionych

Ody se ułusz

30.03.07, 09:01
zapętlajcie nitki pen e loopy! :-)

Obserwuj wątek
    • brezly Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:06
      Zagnany fala na Belty, Odys spotka Odina w Odense. Razem z Tyrem jada do Tyru.
      Tirowki Sycylla i Charyzma nie robia na nich wrazenia. Tele-Mach ma, pod
      nieobecnosc ojca, klopty z Urzedem Regulacji Telekomunikacji.
      • szubad Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:08
        i ze skarbowką, bo machnął się z PITą, zalotnicy za dużo chleba zjedli, ale nie
        sposób tego wykazać. Now łzy łkaa.
        • brezly Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:09
          Dodatkowo oblozyli go VATem?
          • szubad Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:12
            za Matkie Chałupniczkie
            ale Odyseusz już pruje!
            • brezly Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:13
              Kirke, jak by nie bylo to jasne, tez ze Skandynawii przyjechala. Pastorzyca
              jest, brana za czarownice.
              • szubad Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:17
                na zapleczu sprawdza zawartość cukru w cukrze i czyha na marysie, zeby je w
                świnie zamienić, po prostu cirk! Call IpSO!
                • szubad Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:21
                  a Świniopas mysli o zarobkowej emigracji do Circe, bo uslyszal że robota jest.
                • brezly Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:23
                  A wsrod cyklopow zdarzaja sie acykliczni, co czasami wpadaja w rezonans i dudnia.
                  • szubad Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:26
                    po wieka ach im drga, nie mają czym domknąć
                    ale Odyseusz wciaż tylko o jednym: do dom mknąć, do mykanie go nie interesuje,
                    jedynie zmy (zmajstrował kupę dziecisków po drodze, zmyślny był)
                    • szubad Re: Ody se ułusz 30.03.07, 09:38
                      ale He!sterydy nie dały się nabrać i nie wpuściły do ogrodu, jablek nie dały.
                      schrupal je wczesniej Herakles.
    • jan.kran Re: Ody se ułusz 30.03.07, 10:01
      Pięknie dziejecie na cztery ręce :)
      • brezly Ody sluszne uloz 02.04.07, 19:19
        I jedynie sluszne.

        Pierwsze ody pekly.
        • immanuela pierwsze ody za płoty 02.04.07, 20:29
          • brezly Ody dostepu 02.04.07, 20:31
            (do mlodosci)
            • immanuela ody śmietankowe 02.04.07, 20:41
              • brezly Re: ody śmietankowe 02.04.07, 20:41
                J. Odyna.
                • brezly Re: ody śmietankowe 02.04.07, 20:42
                  Znaczy substancja powodujaca pisanie od (czyt. ut).
                • immanuela ody powierzchniowe 02.04.07, 20:43
                  • brezly Re: ody powierzchniowe 02.04.07, 20:44
                    Akwen odny.
                    • immanuela Re: ody powierzchniowe 02.04.07, 20:46
                      kawał z Br odą, czyli witz o wodzie bromowej.
                      • brezly Re: ody powierzchniowe 02.04.07, 20:48
                        Elektr Oda
                        • immanuela Re: ody powierzchniowe 02.04.07, 20:51
                          Czarnoksiężnik ze Szmaragdowego Gr Oda.
                          • millefiori Re: ody powierzchniowe 02.04.07, 21:11
                            Honorowy Odawca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka