brezly 18.08.07, 15:16 grajacy to cyjan lub cyjanek? W nowe POLITYCE wielki artykul Szwarcmanowej poswiecony akordeonu. Mniam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szubad Re: Cy na cyi 10.09.07, 20:00 a jak kobieta to gracyja chyba ze cy gracyje Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: Cy na cyi 10.09.07, 20:13 Dobrywieczór Panie Kanuku! :-) pajacyjan - przedrzeźniacyjający grającego na cyi Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Cy na cyi 11.09.07, 10:13 cyjnik! a propos wczoraj Sztompke pan na koncercie zapowiedział "UKRAIŃCZYKA" grajacego na cyjiji Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Cy na cyi 12.09.07, 14:59 Ale tak literalnie to "akoredeon" to by sie jako "zgadca" tlumaczyl albo "zgodnik", co? Lat temu tyle co ma Pierworodna czytam w jakim TIME wywiad z Romeczkiem Polanskim, ktoren wtedy opere jako wyrezyserowal. Pod koniec pdalo pytanie: czy sadzi pan, ze Lech Walesa lubi opere. E, nie - odparl tworca Rosemary's Baby i kumpel Komedy - mysle ze Walesa lubi akordeon. Jakos zapamietalem. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Cy na cyi 12.09.07, 16:28 Ano wobilo mi sie, czesc pani Wutko:-) Co do smsa: jak bedzie gotowe do wyslania to powiadomie:-)) Odpowiedz Link Zgłoś