18.08.07, 15:16
grajacy to cyjan lub cyjanek?

W nowe POLITYCE wielki artykul Szwarcmanowej poswiecony akordeonu. Mniam!
Obserwuj wątek
    • kanuk Re: Cy na cyi 10.09.07, 18:40
      Cyjankiel,najpewniej.
      • szubad Re: Cy na cyi 10.09.07, 20:00
        a jak kobieta to gracyja
        chyba ze cy gracyje
        • kanuk Re: Cy na cyi 10.09.07, 20:10
          zguba sie znalazua ;-)
          • szubad Re: Cy na cyi 10.09.07, 20:13
            Dobrywieczór Panie Kanuku! :-)

            pajacyjan - przedrzeźniacyjający grającego na cyi
            • lira_korbowa Re: Cy na cyi 10.09.07, 20:56
              zaś mężczyzna - facecyja
              • immanuela Re: Cy na cyi 10.09.07, 21:07
                cy tryna by się tu na coś przydała?
                • drzejms-buond Re: Cy na cyi 11.09.07, 10:13
                  cyjnik!
                  a propos
                  wczoraj Sztompke pan na koncercie zapowiedział "UKRAIŃCZYKA" grajacego na cyjiji
                  • kanuk Re: Cy na cyi 11.09.07, 13:37
                    Filutnia pana Drzejmsa !
                    • drzejms-buond Re: Cy na cyi 11.09.07, 14:35
                      ta,
                      trąbocyt i surma prze bojowa
                      • brezly Re: Cy na cyi 12.09.07, 14:59
                        Ale tak literalnie to "akoredeon" to by sie jako "zgadca" tlumaczyl albo
                        "zgodnik", co?

                        Lat temu tyle co ma Pierworodna czytam w jakim TIME wywiad z Romeczkiem
                        Polanskim, ktoren wtedy opere jako wyrezyserowal. Pod koniec pdalo pytanie: czy
                        sadzi pan, ze Lech Walesa lubi opere.
                        E, nie - odparl tworca Rosemary's Baby i kumpel Komedy - mysle ze Walesa lubi
                        akordeon.

                        Jakos zapamietalem.
                        • vaud Re: Cy na cyi 12.09.07, 16:26
                          Tak z pamieci pan cyt-uje?
                          • brezly Re: Cy na cyi 12.09.07, 16:28
                            Ano wobilo mi sie, czesc pani Wutko:-)
                            Co do smsa: jak bedzie gotowe do wyslania to powiadomie:-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka