Dodaj do ulubionych

Joga Kraków

12.09.04, 18:04
czy ktoś z Was ćwiczy w "Joga Centrum" na ul. Biskupiej?
Jestem ciekawa u którego trenera lubicie ćwiczyć
Obserwuj wątek
    • woman-in-love Re: Joga Kraków 12.09.04, 22:47
      miska_malcova napisała:

> czy ktoś z Was ćwiczy w "Joga Centrum" na ul. Biskupiej?
      > Jestem ciekawa u którego trenera lubicie ćwiczyć

może trochę się czepiam, ale słowo "trener" nie ma w jodze zastosowania,
      ponieważ joga nie jest sportem. Poza tym zaczyna się porównywanie nauczycieli i
      niejako ich ranking, tak więc pytanie Twoje (bez obrazy) jest podwójnie
      nietrafione. Mam nadzieje, że nie weżmiesz mi za złe, bo nie chodzi mi o
      strofowanie, ale ustalenie pojęć. Pozdrawiam i zyczę wspaniałej praktyki - w-i-l
        • woman-in-love Re: Joga Kraków 14.09.04, 20:20
          miska_malcova napisała:

> a kto powiedział, że wszyscy nauczyciele sa tak samo dobrzy? Otóż nie są.
          > Jesteś stamtąd, że jesteś taka drażliwa?
          > A Twoje kąśliwe uwagi puściłam mimo uszu

Wiele zależy od tego, czy nauczyciel i uczeń pasuja do siebie. To, jak oceniasz
          innych w dużej mierze zaley od tego, jaki jest Twój stosunek do samej siebie.
          Jeśli moje uwagi odbierasz jako kąśliwe - to nie mój problem. Nie miałam zamiaru
          nikogo kąsać - bo po co? Ocenianie innych jest bardzo wygodne, stawia Cię w
          pozycji eksperta. Niestety, mozesz powiedzieć tylko: ten nauczyciel i ja nie
          pasujemy do siebie. Ekspertami są specjalnie upoważnieni przedstawiciele
          Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce i tylko ich opinie są miarodajne.
    • gaudencja Re: Joga Kraków 11.11.04, 15:45
      Z nauczycieli "Joga Centrum" ćwiczyłam tylko u Konrada Kocota, który jest
      jednym z najlepszych nauczycieli jogi wg metody Iyengara w Polsce. Gorąco go
      polecam.
        • gaudencja Re: Joga Kraków 30.12.04, 21:32
          Jeśli mogę ci coś doradzić, to żebyś zajął sie praktyką duchową i własnym
          rozwojem, zamiast komentowac kazdy post, który napisałam. Tak szybciej
          dojdziesz do upragnionej doskonałości.
            • gaudencja Re: Joga Kraków 01.01.05, 18:16
              Już nie studiuję, a z Olesiakiem miałam przyjemnosć zetknąc się na pierwszym
              roku studiów, 11 lat temu, jeszcze w Warszawie. Czy dalej tak mówi, czy już
              lepiej się nauczył po polsku? Wtedy można było boki zrywać, trochę mi go żal
              było, ale nie mogłam sie powstrzymać. Zresztą w wielu przypadkach tkwiła
              głęboka mądrosć w tym, co mówił, na przykład "zawód pasterza polega na
              wykorzystywaniu owiec" :))) A Ty go może znasz bliżej?
              • heidi666 Re: Joga Kraków 02.01.05, 00:42
                Studiuje filozofie i jestem juz po zajeciach z PAnem....ciage jeszcze,
                magistrem..Olesiakiem.Co do akcentu i znajomosci Polskiego troszeczke sie
                poprawil ale pogladyów nie zmienia, zwlaszcza jesli chodzi o Arystotelesa i
                Ingardena.
                Jestem ciekawa skąd masz jego zlote mysli?wydal jakis zbior aforyzow?czy po
                prostu zapamietalas tyle haselek?
                • gaudencja Re: Joga Kraków 02.01.05, 15:01
                  Ano wszystko skrzętnie zapisywalam i mam jeszcze pokaźny zasób materiału na
                  nowe sygnaturki. U nas chodziły plotki, ze jest w Opus Dei, czy to coś
                  wyjaśnia? Wydaje mi się to zresztą wielce prawdopodobne...
    • katka.c Re: Joga Kraków 26.12.04, 10:56
      Wiesz ja uwielbiałam chodzić do Ewy i Ani
      to dwie instruktorki,które naprawdę kochają to co lubią i całkowicie oddają sie
      swojej pracy-pozostałych nie chcę komętować
      Była to moja ulubiona szkoła, ale sie zawiodłam
      Moim zdaniem jest to nie fair zmieniać w połowie rozkład zajęć-człowiek sobie
      wszystko poukłada , a tu nagle sie sypie cały plan
      Teraz postanowiłam przenieść sie do ANANDY na Krowoderskiej-moja kumpela tam
      chodzi i jest zachwycona

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka