21.08.07, 02:24
odreagowuję stress zakupami. uwielbiam łazić po sklepach i kupować.
najchętniej dużo, za niewielką kasę. może i jestem fashion victim, ale nie
mogę się oprzeć dobrym markom :D podobno w poznaniu otwierają nowy outlet -
któraś z was może wie coś więcej?
Obserwuj wątek
    • nie_wiedzaca Re: zakupy 21.08.07, 08:23
      chodzi o vaktory to otwieraja pod Poznanie w Luboniu 1 wrzesnia :D
      • korpulencja Re: zakupy 22.08.07, 02:03
        o dzięki :) a nie wiesz, jakie sklepy tam będą? bo nie widziałam nigdzie rozpiski
        • nie_wiedzaca Re: zakupy 22.08.07, 14:59
          tego nie wiem przykro mi ...
          • Gość: mlenka Re: zakupy IP: 88.220.33.* 23.08.07, 08:43
            tu masz info:
            www.poznan.pl/mim/public/s8a/news.html?co=print&id=21283&instance=1010&lang=pl
            fajnie się zapowiada :)
    • Gość: Hmm Re: zakupy IP: *.4web.pl 24.08.07, 14:00
      Sredecznie współczuję, nienawidzę zakupów.
      • Gość: pibella Re: zakupy IP: 88.220.33.* 28.08.07, 09:30
        ja lubię w wybranych miejscach, a factory zawsze miało klimat. mam nadzieję, ze
        w poznaniu też będzie miało
    • Gość: korpulencja Re: zakupy IP: 88.220.33.* 29.08.07, 14:16
      no wiec tak:

      tutej.pl/cms.php?i=25450
      tu znalazłam wszystkie info - cieszę się hihi, to kilka dni tyllko
      • korpulencja Re: zakupy 05.09.07, 08:35
        no dziewczyny (i chlopaki), za chwilę otwarcie :D kto kocha zakupy,
        niech szturmuje factory!!! ;)
    • modliszka24 Re: zakupy 05.09.07, 09:50
      no ja niesttey jak mam lazic po sklepach to jestem chora i jeszcze bardzienj sie
      stresuje
      • Gość: echtom Re: zakupy IP: 153.19.98.* 05.09.07, 10:06
        Nienawidzę kupować ciuchów, ale bardzo lubię codzienne zakupy -
        jedzenie, chemia itp. Najchętniej w ramach wieczornego spaceru - 20-
        21.
        • korpulencja Re: zakupy 06.09.07, 00:24
          hmm, no ja w ramach odprężenia po pracy :) zwlaszcza z
          przyjaciółkami. Dizsiaj kupiłam bardzo fajne ciuchy i dodatki w
          factory - pisałam o nim na początku, jakoś zdobyłam info i
          pojechałam. szczerze polecam takie zakupy, mam dużo za mało :D
    • zulkatx Re: zakupy 06.09.07, 11:10
      Gdybym mieszkała w Poznaniu, to co tydzień jeździłabym do Berlina.
      Mieszkam trochę dalej, ale i tak uwielbiam relaksować się w Berlinie.
      Wyjeżdżam w czwartek po południu, w piątek rano jem śniadanko w hotelu,
      a potem bieg po Ku-damie, obiad u chińczyka w Kadewe, kupuję sobie nowe
      ciuchy, kremy( w Berlinie do kosmetyków dają lepsze suweniry ), czasami zaliczam
      jakieś muzeum, a czasami nie. Powrót w sobotę po południu.
      Życie jest piękne!
      • korpulencja Re: zakupy 11.09.07, 00:04
        taak :) zgoda, ale u mnie od świeta takie wojaże, zjawiam się tam
        raz na rok, w święta :) na co dzień, piątek po pracy w autobus i do
        factory. teraz przyda mi się jakaś ciepluchna kurtka na zimę, a
        choćby i na wypad do berlina ;)
    • Gość: Tatuszka Re: zakupy IP: *.114.88.200.m.sta.codetel.net.do 22.11.07, 11:56
      Weszlam na pierwsza strone tego dzialu i szukam tych zakupow i szukam a to tak
      daleko! Uwielbiam zakupy, jak tylko cos jest nie tak, pokłoce sie albo po prostu
      jestem rozdrazniona lub mam dola, to lece do Factory. Tyle, ze do wroclawskiego,
      bo tam najczesciej przebywam. Sklep ma swoja atmosferke i nie ma bata - zawsze,
      po prostu zzzzawsze cos kupie i zzzzzawsze mi sie to podoba a jak trafie
      dodatkowo na promocje, to juz wogole do domu wracam z usmiechem 'bananowym'(w
      gore od kors) na ustach :D
      • mikula_s Re: zakupy 22.11.07, 19:57
        Uwielbiam zakupy ciuchowe, najlepiej jak mam wszystko pod ręką, tj. dobry humor,
        wystarczająco kasy i ulubione marki w jednym miejscu:)
        Teraz czekam na wyprawę przedświąteczną, żeby zaopatrzyć się w prezenty dla
        najbliższych, a sobie upatrzyłam już cudną bieliznę Mistique w Atlanticu.
        • bugier Re: zakupy 29.11.07, 22:36
          Mistique? Słyszałem o niej, więc chyba jest jakaś modna albo przynajmniej
          dobra... Moja dziewczyna chyba coś tam o niej natrąciła, może bym jej kupił na
          Mikołajki? Ale czy rzeczywiście jest ok? Nie chciałbym odwalić jakiejś lipy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka