all2
03.07.03, 15:06
Rals, bardzo Cię przepraszam. Gdybym wiedziała, że moje odezwanie się na tym
forum będzie miało takie skutki, to w życiu bym tego nie zrobiła. Jeśli moja
rozmowa z Aleksem będzie miała jakikolwiek ciąg dalszy - w co wątpię, bo już
mi się zupełnie nie chce - to na pewno nie tu, ewentualnie na priv.
a.