Dodaj do ulubionych

przepraszam Rals

03.07.03, 15:06
Rals, bardzo Cię przepraszam. Gdybym wiedziała, że moje odezwanie się na tym
forum będzie miało takie skutki, to w życiu bym tego nie zrobiła. Jeśli moja
rozmowa z Aleksem będzie miała jakikolwiek ciąg dalszy - w co wątpię, bo już
mi się zupełnie nie chce - to na pewno nie tu, ewentualnie na priv.
a.
Obserwuj wątek
    • ralston Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:10
      All - nie ma za co przepraszać. Przecież to nie Twoja wina, że się tak dyskusja
      rozwinęła. Proponuję temat zamknąć i już do niego nie wracać.
      • alex.4 Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:12
        Rals, dlaczego zwolenniczka astrologi ma nie odpowiedzieć na dalsze pytania.
        wczesniej obiecała mi że to zrobi. Ja chętnie się dowiem gdzie mam błędne
        mniemanie dotyczące astrologii. Jesli bładzę, chciałbym wiedzieć czemu. W końcu
        na niebie i ziemi są rzeczy które nie śniły się nawet waszym filozofom...
        dlaczego zamykać dyskusję z której może coś wyniknąć. Aby niektórzy znowu nie
        zaczeli antysemickich wypowiedzi?
        Pozdr
        • ralston Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:17
          Miałem na mysli zamknięcie dyskusji przepraszaniu nie o astrologii.
    • alex.4 Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:10
      all to bardzo nie czyste zagranie. Nie baw się w Aanda. Odpowiedz na moje posty
      i nie wciągaj w to innych. Powiedziałem któtko, teraz jestem lakoniczny
      Pozdr
      • anahella Alex, Alex, ty tez nie odpowiadasz na pytania 03.07.03, 18:31
        w innym watku zapytalam:

        ____________________________________________________
        Re: Alex
        Autor: anahella@NOSPAM.gazeta.pl
        Data: 02-07-2003 03:16

        alex.4 napisał:
        > Astrologia to forma oszukiwania ludzi.

        Czy jakis astrolog cie kiedys oszukal?

        ____________________________________________________


        Odpowiedz tutaj - bo tamtem watek jest za bardzo
        rozrosniety.
        • alex.4 Re: Alex, Alex, ty tez nie odpowiadasz na pytania 04.07.03, 11:31
          anahella napisała:

          > w innym watku zapytalam:
          >
          > ____________________________________________________
          > Re: Alex
          > Autor: anahella@NOSPAM.gazeta.pl
          > Data: 02-07-2003 03:16
          >

          >
          > alex.4 napisał:
          > > Astrologia to forma oszukiwania ludzi.
          >
          > Czy jakis astrolog cie kiedys oszukal?
          >
          > ____________________________________________________
          >
          >
          > Odpowiedz tutaj - bo tamtem watek jest za bardzo
          > rozrosniety.
          > Alex: Przepraszam. Nie widziałem pytania. Nie.
          Pozdr
          • anahella Re: Alex, Alex, ty tez nie odpowiadasz na pytania 04.07.03, 16:59
            alex.4 napisał:

            > > Alex: Przepraszam. Nie widziałem pytania. Nie.

            Dziekuje za odpowiedz:)

            Mam nadzieje ze w zwiazku z tym nie bedziesz wiecej mowil,
            ze astrologia to oszustwo.
    • aand Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:16
      All, uwazaj bo wytwarza sie próznia :)) Ciagle tu pisze i ciagle towrzysza mi
      wpisy mojego "dobroczyncy", a co bedzie gdy zabraknie Ciebie i mnie? Chyba ze
      nasz turboelokwentny ma ambicje odpisac na WSZYSTKIE posty które tu sie
      pojawiaja... :))
      • all2 Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:24
        aand napisał:

        > All, uwazaj bo wytwarza sie próznia :)) Ciagle tu pisze i ciagle towrzysza mi
        > wpisy mojego "dobroczyncy", a co bedzie gdy zabraknie Ciebie i mnie? Chyba ze
        > nasz turboelokwentny ma ambicje odpisac na WSZYSTKIE posty które tu sie
        > pojawiaja... :))


        :)))
        Zaczynam przypuszczać, że Alex to taki wirus pocztowy, który generuje losowe
        wariacje tego samego ciągu znaków i automatycznie przyczepia się do każdego
        wysyłanego posta, a do niektórych nawet podwójnie :) Niestety wygląda na to, że
        to my jesteśmy jego nosicielami i chyba będziemy musieli pójść na
        kwarantannę :)))
        • ralston Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:28
          Tylko cholera wszyscy nie znikajcie...
        • aand Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:29
          all2 napisał:


          >
          > :)))
          > Zaczynam przypuszczać, że Alex to taki wirus pocztowy, który generuje losowe
          > wariacje tego samego ciągu znaków i automatycznie przyczepia się do każdego
          > wysyłanego posta, a do niektórych nawet podwójnie :) Niestety wygląda na to,
          że to my jesteśmy jego nosicielami i chyba będziemy musieli pójść na
          > kwarantannę :)))

          :))) SZCZEPIONKI! SZCZEPIONKI!
          Ja jestem chyba bardziej zarazony: mnie mnozy sie juz nie w postepie
          artmetycznym ale geometrycznym...:))
          • all2 Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:40
            Nawet do niektórych starych postów się przyczepia. Dziwna odmiana... :DDD
            • aand Re: przepraszam Rals 03.07.03, 15:49
              all2 napisał:

              > Nawet do niektórych starych postów się przyczepia. Dziwna odmiana... :DDD



              Dziwna... Gwiezdny przybysz? Chyba raczej z Bulgarii bo to tam "nie"
              znaczy "tak" i odwrotnie... ;)
              • ashanti5 propozycja dla Alexa 03.07.03, 15:57
                jeżeli Aleksie masz ochotę kontynuowac dyskusję na temat astrologii, zapraszamy
                na forum astrologiczne pod tytułem "jak na górze atk na dole". Będziesz miał
                wielu adwersarzy i może w końcu się wygadasz na nurtujące Cię problemy.
                pozdrawiam wszystkich
                • ralston Re: propozycja dla Alexa 03.07.03, 16:14
                  ashanti5 napisała:

                  > jeżeli Aleksie masz ochotę kontynuowac dyskusję na temat astrologii,
                  zapraszamy
                  >
                  > na forum astrologiczne pod tytułem "jak na górze atk na dole". Będziesz miał
                  > wielu adwersarzy i może w końcu się wygadasz na nurtujące Cię problemy.
                  > pozdrawiam wszystkich


                  A forum Jak na górze, tak na dole jest tutaj:

                  forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11132
                  • anahella Re: propozycja dla Alexa 03.07.03, 18:33
                    ralston napisał:

                    > A forum Jak na górze, tak na dole jest tutaj:
                    >
                    > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11132

                    No wlasnie:) przyda sie jakas uraniczna burza na tym
                    saturnicznym forum;)
                    • ralston Re: propozycja dla Alexa 03.07.03, 19:15
                      Anahello,
                      mam małe pytanko. Jak zrobić, żeby w sygnaturce pojawiał się link do forum z
                      widoczną jego nazwą - zamiast www.gazeta cośtam coś tam?
                      • anahella Ralston - o sygnaturce 04.07.03, 01:55
                        hm.. pomogla mi w tym kolezanka i nie pamietam dokladnie, ale bylo jakos tak:
                        Trzeba sobie otworzyc konto w domenie prv.pl, a tekst ma wygladac nastepujaco:

                        a href="http://www.anahella.prv.pl">Jak na gorze, tak na dole</a

                        na poczatku przed literka "a" dajesz znak "<" a na koncu znak ">" - musialam to
                        jakos rozbic, zeby pokazalo sie jako tekst a nie jako link:)
                      • alex.4 Re: propozycja dla Alexa 05.07.03, 15:05
                        Anahello jak zaczelismy tutaj to może tutaj skończymy. Na razie bedę krócej w
                        necie więc i tak nie mam czasu na dysputy, ale za kilka dni chyba znajdę
                        czas....
                        Pozdr
          • alex.4 Re: przepraszam Rals 04.07.03, 11:32
            aand napisał:

            > all2 napisał:
            >
            >
            > >
            > > :)))
            > > Zaczynam przypuszczać, że Alex to taki wirus pocztowy, który generuje loso
            > we
            > > wariacje tego samego ciągu znaków i automatycznie przyczepia się do każdeg
            > o
            > > wysyłanego posta, a do niektórych nawet podwójnie :) Niestety wygląda na t
            > o,
            > że to my jesteśmy jego nosicielami i chyba będziemy musieli pójść na
            > > kwarantannę :)))
            >
            > :))) SZCZEPIONKI! SZCZEPIONKI!
            > Ja jestem chyba bardziej zarazony: mnie mnozy sie juz nie w postepie
            > artmetycznym ale geometrycznym...:))
            Alex: Szczepionka jest prosta, moze troche pozdobywaj wiedzy....
            • aureliano.83 Re: przepraszam Rals 06.07.03, 01:04

              > Alex: Szczepionka jest prosta, moze troche pozdobywaj wiedzy....

              Aand... nie radzę. Pamiętam, że kiedyś chciałem zdobyć trochę wiedzy.
              Przeczytałem jedną stronę jakiejś książki i potem całe 2 tygodnie przeleżałem
              chory w łóżku. Od tamtej pory już nie tęsknię do wiedzy, czytania, nauki.
              • alex.4 Re: przepraszam Rals 06.07.03, 14:35
                aureliano.83 napisał:

                >
                > > Alex: Szczepionka jest prosta, moze troche pozdobywaj wiedzy....
                >
                > Aand... nie radzę. Pamiętam, że kiedyś chciałem zdobyć trochę wiedzy.
                > Przeczytałem jedną stronę jakiejś książki i potem całe 2 tygodnie
                przeleżałem
                > chory w łóżku. Od tamtej pory już nie tęsknię do wiedzy, czytania, nauki.

                Alex: Ronaldo powiedział, że jak przeczytał kilka stron ksiązki to zrobiło mu
                się dziwnie i nie wiedział co mysleć potem. K.Brown powiedział, że kilka stron
                książek go nudzi. Ale oni dostają pieniądzę za grę (duże). W przeciwnym razie
                nie polecam takiego spojrzenia na świat...
                Pozdr
              • aand Re: Aureliano, racja :) 06.07.03, 20:16
                aureliano.83 napisał:

                > Aand... nie radzę. Pamiętam, że kiedyś chciałem zdobyć trochę wiedzy.
                > Przeczytałem jedną stronę jakiejś książki i potem całe 2 tygodnie przeleżałem
                > chory w łóżku. Od tamtej pory już nie tęsknię do wiedzy, czytania, nauki.

                "Dziewieciu rabinów nigdy nie tworzy minijn, dziesieciu nieuków zawsze"
                Przyslowie wiadomo jakie... ;)
                • alex.4 Re: Aureliano, racja :) 07.07.03, 14:09
                  Aand, ale rozerwał Ci sie worek zs przysłowiami.... gratuluję odwagi w
                  propagowaniu ciemności i nieuctwa... To w końcu pasuje Ci do twarzy....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka