Dodaj do ulubionych

certolenie się certy

18.04.08, 20:10

Obserwuj wątek
    • greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 21:08
      Miętolenie się mięty
      _______
      bawmy się
      • immanuela Re: certolenie się certy 18.04.08, 21:15
        krakanie krakersa
        • greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 21:42
          noszenie się sucho pampersa
          _______
          bawmy się
          • greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 21:45
            włos z włosiennicy
            _______
            bawmy się
            • immanuela Re: certolenie się certy 18.04.08, 22:34
              Kropla dżdżu z dżdżownicy
              • greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 22:55
                wąż w wężownicy
                _______
                bawmy się
                • brezly Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:17
                  konczacy sie koniak :-((
                  • immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:21
                    kąpanie kąputera ;-)
                    • brezly Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:29
                      tlumienie tlumu tlumaczy
                      • immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:35
                        kultura kulturysty
                        • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:41
                          πła w Πle

                          (gdzieś przeczytane)
                          _________
                          bawmy się
                          • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:46
                            pija/w/ka wiarni
                            _______
                            bawmy się
                      • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:43
                        tuman tu man

                        (tak ogólnie, żadne wycieczki personalne)
                        ____
                        bawmy się
                        • immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:45
                          a wycieczki rowerowe?

                          lada lady
                          • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:56
                            Ambiwalentne uczucia mną szarpią.
                            Gdy Słoneczko świeci, dusza się wyrywa,
                            zapał gaśnie, gdy za chmurkę zajdzie.
                            ________
                            bawmy się
                            • immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:58
                              chyba chmurki Pani niestraszne?
                              • immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:59
                                skrzypienie skrzypu

                                PS. Z niecierpliwością czekam na Pani nową sygnaturkę.
                                • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 14:19
                                  migiem migło

                                  ps
                                  dane słowo na wiatr nie zostało rzucone, rowery napompowane, słoneczko
                                  ustabilizowane.

                                  _______
                                  bawmy się
                                  • immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 14:39
                                    i teraz na ścieżkę rowerową?
    • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:45
      Ży co?
      Żyto!
      ________
      bawmy się
    • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:53
      Lodu lodowacenie
      ________
      bawmy się
    • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:54
      Zmierzchu zmierzchanie
      ________
      bawmy się
    • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:56
      Polityczne politykowanie
      ________
      bawmy się
    • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:57
      Wysiłkowe wysilanie
      ________
      bawmy się
    • greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 20:00
      Pożegnalne pożegnanie
      ________
      bawmy się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka