greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 21:08 Miętolenie się mięty _______ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 21:42 noszenie się sucho pampersa _______ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 21:45 włos z włosiennicy _______ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 18.04.08, 22:55 wąż w wężownicy _______ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:41 πła w Πle (gdzieś przeczytane) _________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:46 pija/w/ka wiarni _______ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:43 tuman tu man (tak ogólnie, żadne wycieczki personalne) ____ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:45 a wycieczki rowerowe? lada lady Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:56 Ambiwalentne uczucia mną szarpią. Gdy Słoneczko świeci, dusza się wyrywa, zapał gaśnie, gdy za chmurkę zajdzie. ________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:58 chyba chmurki Pani niestraszne? Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: certolenie się certy 19.04.08, 12:59 skrzypienie skrzypu PS. Z niecierpliwością czekam na Pani nową sygnaturkę. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 14:19 migiem migło ps dane słowo na wiatr nie zostało rzucone, rowery napompowane, słoneczko ustabilizowane. _______ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:45 Ży co? Żyto! ________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:53 Lodu lodowacenie ________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:54 Zmierzchu zmierzchanie ________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:56 Polityczne politykowanie ________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 19:57 Wysiłkowe wysilanie ________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: certolenie się certy 19.04.08, 20:00 Pożegnalne pożegnanie ________ bawmy się Odpowiedz Link Zgłoś