Gość: Rany julek IP: 62.233.164.* 16.12.03, 20:57 Napiszcie proszę w co bawiliście się w dzieciństwie. Na moim podwórku hitem była zabawa w SYFa. Ekstra wrazenia bieganie po piwnicach, krzakach. A wy w co się bawiliście Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: macin Re: ZABAWY Z DZIECIŃSTWA IP: *.lomza.sdi.tpnet.pl 17.12.03, 20:14 witam SyF był de beściak:) również pamiętam granie w "palanta"na placu zabaw to była gra:P a wiesz skąd kij raz wzięliśmy, z płotu ogradzającego ogródek, aż potem sąsiad ganiał:P rónież dobrze było wieczorami w chowanego się pobawić, pozdrawiam:) pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: ZABAWY Z DZIECIŃSTWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.03, 09:52 A MY GRALISMY W PICIOPLO ALE NA MALE BRAMKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda010 Re: ZABAWY Z DZIECIŃSTWA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 00:13 A my gralismy w gume, w kapsle, w dunie, w Ali ALi dom sie pali, chowanego, ziemie (inaczej slepca), dzwonienie do drzwi i uciekanie, syfa, w klasy, pajaca, palanta, 2 ognie, krola, w ciotki (z wozkami i lalkami i pierwsza fajka na probe wtedy byla) i kawaly telefoniczne i jeszcze mnostwo innych. Ale fajnie sie wspomina! Odpowiedz Link Zgłoś