Dodaj do ulubionych

ZABAWY Z DZIECIŃSTWA

IP: 62.233.164.* 16.12.03, 20:57
Napiszcie proszę w co bawiliście się w dzieciństwie.

Na moim podwórku hitem była zabawa w SYFa. Ekstra wrazenia bieganie po
piwnicach, krzakach.

A wy w co się bawiliście
Obserwuj wątek
    • mag26nov Re: ZABAWY Z DZIECIŃSTWA 17.12.03, 19:15
      w krowę... ;)))
    • Gość: macin Re: ZABAWY Z DZIECIŃSTWA IP: *.lomza.sdi.tpnet.pl 17.12.03, 20:14
      witam
      SyF był de beściak:)
      również pamiętam granie w "palanta"na placu zabaw to była gra:P
      a wiesz skąd kij raz wzięliśmy, z płotu ogradzającego ogródek, aż potem sąsiad
      ganiał:P
      rónież dobrze było wieczorami w chowanego się pobawić,
      pozdrawiam:)
      pa
      • Gość: lolek Re: ZABAWY Z DZIECIŃSTWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.03, 09:52
        A MY GRALISMY W PICIOPLO ALE NA MALE BRAMKI
    • Gość: magda010 Re: ZABAWY Z DZIECIŃSTWA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 00:13
      A my gralismy w gume, w kapsle, w dunie, w Ali ALi dom sie pali, chowanego,
      ziemie (inaczej slepca), dzwonienie do drzwi i uciekanie, syfa, w klasy,
      pajaca, palanta, 2 ognie, krola, w ciotki (z wozkami i lalkami i pierwsza
      fajka na probe wtedy byla) i kawaly telefoniczne i jeszcze mnostwo innych. Ale
      fajnie sie wspomina!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka