Dodaj do ulubionych

KRAINA PIECZONYCH GOŁĄBKÓW :D

01.04.05, 16:17
Cóż by sie stało , gdyby - automatyzacja produkcji i dystrybucji osiągneła
taki poziom , iż wszystko było by wytwarzane bez udziału ludzi , że żylibysmy
w Schlaraffenlandzie , krainie pieczonych gołąbków??
Jakie wymyślilibyscie sobie zajęcia?
Obserwuj wątek
    • alicja-ciekawska Re: KRAINA PIECZONYCH GOŁĄBKÓW :D 01.04.05, 16:19
      plula..bym,....lapala...bym...i ...po ...d...e...sie ...drapala...bym...
    • imagiro Re: KRAINA PIECZONYCH GOŁĄBKÓW :D 01.04.05, 16:47
      cale szczescie, ze do tego nie dojdzie ... patrz sygnaturka ....
      • pink.freud Re: KRAINA PIECZONYCH GOŁĄBKÓW :D 01.04.05, 19:11
        Dojdzie szybciej niż myślisz.. już teraz coraz trudniej jest dać ludziom coś do pokolorowania:)))
        • czarny.baca Re: KRAINA PIECZONYCH GOŁĄBKÓW :D 01.04.05, 19:14
          ci co będą na szczycie będą doceniac jednostki nie wieszosc, nie dojdzie do tego
          • ludicrus Re: KRAINA PIECZONYCH GOŁĄBKÓW :D 02.04.05, 13:57
            Bez względu jednak na to , czy będziemy pracowac czy zastapia Nas maszyny jedno
            est pewne :
            "Szczęśliwi w pracy są tylko Ci , ktorzy potrafią być szczęśliwi bez niej.... :D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka