ludicrus
01.04.05, 16:17
Cóż by sie stało , gdyby - automatyzacja produkcji i dystrybucji osiągneła
taki poziom , iż wszystko było by wytwarzane bez udziału ludzi , że żylibysmy
w Schlaraffenlandzie , krainie pieczonych gołąbków??
Jakie wymyślilibyscie sobie zajęcia?