maxiz04 30.12.01, 23:58 Czy jest ktos kto miał bardzo nieprzyjemne doswiadczenie podczas kontroli biletów, był żle traktowany, szturchany, szarpany, moze pobity??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alka_xx Re: jazda bez biletu 02.01.02, 08:55 maxiz04 napisał(a): > Czy jest ktos kto miał bardzo nieprzyjemne doswiadczenie podczas kontroli > biletów, był żle traktowany, szturchany, szarpany, moze pobity??? Dzis , pierwszy dzien roboczy tego tak optymistycznie witanego Nowego 2002 roku , jade do pracy bez biletu! I to nie dlatego, ze zaluje tych marnych 2 zl , po prostu dlatego, ze w tym calym biegu do Europy , o godz 6,30 nigdzie nie mozna u mnie kupic tego papieru wartosciowego, jakim jest bilet MPK!/Automaty biletowe tez padly!!/ Tak mnie to wkurzylo,ze pomyslalam sobie, iz gdyby nie daj boze nawinal mi sie pod reke jakis kontroler, to marny bylby jego los... Bylby to pewno rzadki badz co badz, przypadek ...zlego potraktowania kontrolera przez pasazera/-ke! hehehe Odpowiedz Link Zgłoś