Dodaj do ulubionych

jazda bez biletu

30.12.01, 23:58
Czy jest ktos kto miał bardzo nieprzyjemne doswiadczenie podczas kontroli
biletów, był żle traktowany, szturchany, szarpany, moze pobity???
Obserwuj wątek
    • alka_xx Re: jazda bez biletu 02.01.02, 08:55
      maxiz04 napisał(a):

      > Czy jest ktos kto miał bardzo nieprzyjemne doswiadczenie podczas kontroli
      > biletów, był żle traktowany, szturchany, szarpany, moze pobity???


      Dzis , pierwszy dzien roboczy tego tak optymistycznie witanego Nowego 2002 roku ,
      jade do pracy bez biletu! I to nie dlatego, ze zaluje tych marnych 2 zl , po
      prostu dlatego, ze w tym calym biegu do Europy , o godz 6,30 nigdzie nie mozna
      u mnie kupic tego papieru wartosciowego, jakim jest bilet MPK!/Automaty biletowe
      tez padly!!/
      Tak mnie to wkurzylo,ze pomyslalam sobie, iz gdyby nie daj boze nawinal mi sie
      pod reke jakis kontroler, to marny bylby jego los...
      Bylby to pewno rzadki badz co badz, przypadek ...zlego potraktowania kontrolera
      przez pasazera/-ke!
      hehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka