ginger_beer
15.11.03, 07:40
O to produkt mózgu pani Richelieu:
"jeśli w domu nie srano
to wysrał się na forumie
tylko papier zapodziano
a palcem się wytrzeć nie umie"
A teraz pytanie psychologiczno-filozoficzne: Co wy na to?
Liczę na burzliwą dyskusję. W końcu jest to dzieło etatowej bywalczyni, w
którym doskonale udało jej się oddać klimat, tematykę i poziom dyskusji na
forum. Chylę głowę przed wielkim talentem. Sa bym tego celniej nie ujął. :-))