Dodaj do ulubionych

celulitis po lekach

IP: 193.59.192.* 18.06.02, 09:23
Zawsze miałam skłonności do powstawania skórki pomarańczowej, ale przez
ostatnie pół roku brałam leki na endomeriozę i po tej kuracji moja skóra
wygląda jak u 50-cio letniej kobiety. Kratery a nie wgłębienia pokrywają całe
moje nogi. Może jest to efekt wywołanej leczeniem menopałzy. Czy któraś z Was
miała podobny problem i czy można z tym coś zrobić?
Obserwuj wątek
    • Gość: eli Re: celulitis po lekach IP: 217.153.81.* 18.06.02, 12:11
      Cellulit rozrósł się u mnie po leczeniu tarczycy, którego efektem był wzrost
      progesteronu powodującego cellulit. Zastosowałam radykalną dietę / Cambridge /,
      schudłam 6 kilo i cellulit bardzo bardzo się zmniejszył. Zmieniłam również
      zasady żywienia / pocztaj forum dietetyka oraz czas wolny - fitnes /. Wcześniej
      cudowałam z różnymi specyfikami i nic nie pomagało, straciłam tylko kasę i to
      niemałą. Cellulit zazwyczaj związany jest z ogólną nadwagą, nie wiem jak to u
      Ciebie, czy potrzebna jest dieta, u mnie poskutkowała.Jeśli nie jesteś
      zwolenniczką radykalnych diet, to może coś łagodniejszego - Montignac czy
      Atkins. W czasopismach kobiecych dużo piszą na ten temat - masaże, kosmetyki,
      ale główny problem leży właśnie w sposobie odżywiania i w hormonach. Życzę
      powodzenia i konkretnych efektów, o które bardzo bardzo trudno, sama się o tym
      przekonałam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka