Gość: XXX IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 02.11.02, 15:42 Czy dobry jest ten szampon?, czy jest to raczej leczniczy szampon czy zwykły? Proszę o wasze opinie o Pregaine. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: elph Re: Pregaine IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.11.02, 20:03 Raczej nie ma żadnych substancji odżywczych, ale jest delikatny, dobrze myje i świetnie się pieni, a co dla mnie najważniejsze - nie wysusza włosów. Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś