IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 02.11.02, 15:42
Czy dobry jest ten szampon?, czy jest to raczej leczniczy szampon czy zwykły?
Proszę o wasze opinie o Pregaine.
Obserwuj wątek
    • Gość: elph Re: Pregaine IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.11.02, 20:03
      Raczej nie ma żadnych substancji odżywczych, ale jest delikatny, dobrze myje i
      świetnie się pieni, a co dla mnie najważniejsze - nie wysusza włosów.
      Pozdrawiam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka