Dodaj do ulubionych

Do leczących się u dr Domitza

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.06, 19:10
W tym cyklu mam mieć pierwszy raz robiony monitoring. Przyjmowałsm clo od 3-7
dc. Mam zgłosić się w 12 dc, ale wtedy wypada sobota 3-06. Napisałam o tym na
priva do dr i odpisał mi, że należy zgłosić się o godz. 14.00 do gabinetu na
USG. Będzie wtedy przyjmował dr Zbroch i on ma dalej powiedzieć jak
postępowac. Czy na ten monitoring trzeba się umawiać telefonicznie czy po
prostu przyjść na 14.00?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka