Dodaj do ulubionych

Jak oderwać listwę podłogową ?

02.02.06, 10:15
Chyba przyklejona jest silikonem i nie umię jej za nic świecie oderać.Trochę
się odchyla ale w niektórych w miejscach bardzo trzyma.I jak sobie z nią
poradzić?Nie chciałabym też jej uszkodzić!
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomek-Dortmund Re: Jak oderwać listwę podłogową ? IP: *.versanet.de 02.02.06, 10:19
      nozykiem do wykladzin probowales? musisz na calej dlugosci przeciac silikon.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka