korniz 02.02.06, 10:15 Chyba przyklejona jest silikonem i nie umię jej za nic świecie oderać.Trochę się odchyla ale w niektórych w miejscach bardzo trzyma.I jak sobie z nią poradzić?Nie chciałabym też jej uszkodzić! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tomek-Dortmund Re: Jak oderwać listwę podłogową ? IP: *.versanet.de 02.02.06, 10:19 nozykiem do wykladzin probowales? musisz na calej dlugosci przeciac silikon. Odpowiedz Link Zgłoś