Forum   roztargniony

roztargniony

(18 wyników)
 • a może bezdennie głupim? wiadomosci.onet.pl/swiat/krotki-wyjazd-na-dworzec-w-brukseli-zakonczyl-sie-,1,5395244,wiadomosc.html#fp=info nie mogę zajść w głowę jak mogło mieć to miejsce i jak kobieta się nie zorientowała. bo chyba wiedziała, że 80 km jedzie się godzinę z hakiem a nie 2 dni. chyba, że kłamie lub ja coś przeoczyłam.
 • co trochę zapominają jak się wypełnia oświadczenia majątkowe, czyli tacy uczciwi inaczej? To jeden z tych z komitetu obywatelskiego o który zabiega Komorowski:) Ale musiała zawiesić członkostwo w PO. Do niego nie weszli do domu kontrolerzy,a szkoda! www.tvn24.pl/prezydent-gdanska-skladal-nieprawdziwe-oswiadczenia-majatkowe,522676,s.html
 • Z kontekstu wynika, ze po prostu sędzia chciał wyłuszić pieniądze od lekarza, żeby podreperować budżet sądu. Należy eliminować z zawodu niemoralnych sędziów.
 • Złodziej dobrze wiedział że odpowiada się dopiero za kradzież 200-300 zł lub wiecej. Tak więc pożyczył sobie tylko tyle co potrzebował. Bardzo Mądrze.
 • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8055555,Plagiat__promotorka_sciagala_od_pielegniarki.html
 • Kasjer wypłacił klientowi tyle dolarów ile miał wypłacić centów a centów tyle ile miał wypłacić dolarów. Klient kupił za pięć centów gazetę i zauważył,że jeszcze mu zostało dwa razy tyle gotówki jaką chciał pobrac z banku.Jaką kwotę klient chciał pobrać a jaką kasjer mu wypłacił?
 • tak sie wlasnie zastanawiam nad soba... to bedzie moje drugie dziecko, a ja ciagle sie zapominam, a to myla mi sie tygodnie ciazy (chyba nikomu prawdy nie powiedzialam),a to za pozno zapisze sie na badania... co to jest - roztargnienie, brak odpowiedzialnosci? przy pierwszym wszystko notowalam, zapisywalam sie punktualnie... mamy kolejnych dzieci - tez tak wam sie zdaza?
 • Kasjer wypłacił klientowi tyle dolarów ile miał wypłacić centów a centów tyle ile miał wypłacić dolarów. Klient kupił za pięć centów gazetę i zauważył,że jeszcze mu zostało dwa razy tyle gotówki jaką miał zamiar pobrac z banku.Jaką kwotę klient chciał pobrać a jaką kasjer mu wypłacił?
 • Jak to jest u Was? Ja na przykład wszystko przekręcam. W przychodni zdrowia psychicznego, gdzie leczę się, nikogo już nie dziwi, że pani M. mylą się wizyty u psychiatry z wizytami u psychologa :), nie mówiąc o datach czy godzinach wizyt. Niedawno z uporem maniaka rejestrowałam się do pani doktor, okazało się oczywiście, że umówiona byłam na wizytę do psychologa...Przekręcam słowa jak Zani z "Gumisiów", etc... Śmiechu warte... Bywacie roztargnieni?
 • taaaaa.... wtym wieku to normalne ta choroba ma nazwe!huehuehue gorzej jak zacznie zapominac o warzniejszych rzeczach jk np; mszach wyjazdach(zaplanowanych od roku )!! otym ze jest Benkiem!!
 • wściekam się i wrzeszczę czasmi na nia bo już nie mogę! Mówię do niej a ona mnie nie słucha, tzn, nie słyszy!Jest w swoim świecie. Zanim wykona jakąś czynnośc to miną wieki, a ja bym chciał żeby zrobiło to teraz! szybciej. Np. Umawia się przez balkon z koleżanką że już schodzi, tymczasem jest w piżamie. Tłumaczę że musi się ubrać żeby wyjść a nie stać i patrzeć na koleżankę. Ciekawe ile by jej zabrało to wybieranie na dwór. Albo : "Wymyj zęby, bużkę, wydmuchaj nos". Zero, brak rea...
 • witam, skradziono w Sosnowcu dwa rowery górskie - cube czarny i autor niebieski - oba modele męskie - za pomoc w znalezieniu rowerów czeka nagroda. mmycha22@interia.pl
 • ...jak powiedziec komuś że mnie okradł? nie jestem pewna na 100 %, bo nie widziałam, ale wczoraj był u mnie znajomy, a dzisiaj nie mogę znaleźć dwóch rzeczy, które od zawsze były w jednym miejscu, przeszukałam wszędzie: nie ma. a jeżeli je gdzieś przełożyłam, tylko nie pamiętam ? a jeżeli nie?
 • Kolorowy odlot na Paragwaj Kolorowe odpryski chmur Dziwnie roztargnione gołębie znowu Bawić się chcą Bawić nas chcą, bawić się chcą A czas nas omija, czas nas omija Tańczę we śnie, Tańczę we śnie Bo odtąd dotąd nikt tu nie bywa I tutaj nijak się nie nazywa Patrzcie jak się lata Gdy dupsko jest wolne od bata Patrzcie jak się lata Kiedy stać na ... Kolorwy odlot na Paragwaj Kolorowe odpryski chmur Dziwnie roztargnione gołębie znowu Bawić się chcą Bawić nas chcą, bawić się ch...
 • Na początku chciałam odbić piłeczkę i założyć analogiczny wątek: "Mężczyzna + auto = ubaw po pachy". Mogłabym w nim napisać o swoim roztargnionym profesorze, który wczoraj opowiadał, jak pomylił auta na parkingu i próbował otworzyć nie swój samochód. Tylko, jaki miałoby to sens? Czy ktokolwiek wysnułby z tego wniosek, że generalnie mężczyzna i auto to "ubaw po pachy"? Nie. Bo i mężczyźni, i kobiety popełniają błędy. Problem polega na tym, że kiedy robi to facet, reakcją jest "...
 • Czy wybiera się ktoś do USA w maju lub na początku czerwca?:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się