Dodaj do ulubionych

restauracja Jan

29.04.08, 17:28
Jakie macie opinie na temat tej sali?? Chodzi mi konkretnie o
organizacje wesela, koszt, ilosc jedzenia itp.
Obserwuj wątek
    • fruzitta Re: restauracja Jan 01.06.08, 10:12
      Witaj. Byłam w Janie na chrzcinach i szczerze mówiąc wróciłam z nich głodna..
      Sałatka była podana w takim maciupenkim czymś, myślałam że tam jest
      chrzan...Obiad podano już nałożony na talerzach, przeważnie goście nakładają
      sobie sami to na co mają ochotę. Przystawki, szkoda słów. Nie było co tam zjeść.
      Poza tym na sali były 2 imprezy, praktycznie się ocieraliśmy plecami z drugą
      imprezą, nie mówiąc już że było głośno. Byłam niezadowolona, a kasy poszło, że
      hoho. Wystrój wnętrz ok ale nic więcej.
    • jaro_alfa Re: restauracja Jan 26.08.08, 11:10
      No cóż, nie sugeruj się opiniami negatywnymi, one świadczą tylko o samych autorach.
      Do Jana chodzę często na obiad i bywałem też na niejednej imprezie
      zorganizowanej. Nawet chrzciny organizowałem w Janie.
      Jeśli chodzi o chrzciny, czy wesela - to, co się je, w jakich ilościach,
      uzależnione jest raczej od możliwości finansowych zamawiającego i oczywiście
      wszystkie szczegóły zazwyczaj uzgadnia się w biurze restauracji.
      Nie sądzisz, że przyniosą w michach jedzenie (oczywiście możesz sobie tak
      zażyczyć za dopłatą) i każdy bierze ile chce. Takie praktyki są na wiejskich
      weselach i w wiejskich chatach. To jest restauracja i liczy się jakość jedzenia
      i sposób w jaki podają.
      Zapewniam Cię, że jedzenie i obsługa są pierwszorzędne. Jeśli zależy Ci na
      tonach jedzenia, to możesz to uzgodnić, ale oczywiście musisz dopłacić. Jeśli
      kogoś nie stać na zorganizowanie imprezy w restauracji, to robi w domu, albo
      wynajmuje remizę. W restauracji podają elegancko pod nos i nic Cię nie interesuje.
      Posiłki obiadowe nie są małe i zapewniam Cię, że najesz się do syta. Jeśli
      "fruzitta" uważa, że mało dają, to ciekaw jestem, jak wygląda, a może ma dwa
      żołądki, he he. Natomiast "elijana86" zamiast słuchać opinii, skądinąd
      wątpliwych, niechaj pofatyguje się do "JAN'a" na obiad :-)
      Opinie są zazwyczaj subiektywne (i bardzo dobrze), dlatego proponuję pójść sobie
      do Jana, zamówić cokolwiek i od razu znaleźć odpowiedź na zadane pytanie.
      Naprawdę z czystym sumieniem polecam ! Stały bywalec ...
        • magi213 Re: restauracja Jan 20.09.10, 22:50
          Oj z tym Janem to roznie bywa! Bylam tam kilka razy na obiedzie i jedzonko bylo smaczne. Znajomi byli na kilku weselach i chwalili sobie jedzenie i obsluge. Wszystko byloby pieknie zeby nie ta okropna obsluga klienta w biurze. Poszlam tam bo chcialam sie dowiedziec jaka maja oferte na wesele i zadac kilka pytan. Byly dwie panie: jedna z nich pokazala nam sale i dala ten caly cennik. Powiedzialam ze go sobie przeczytam i na pewno wroce z pytaniami za kilka minut. Przeczytalam i wrocialm do biura i juz jej nie bylo. Byla druga pani ta co ustala menu. Mowiac krotko pani mnie olala i nie odpowiedziala na moje pytania. Fact byla zajeta, ale w normalnym swiecie mogla powiedziec ze nie ma czasu i zeby sie z nia umowic na jakis inny dzien albo zadzwonic. Powiedziala z nerwami ze nie ma czasu i poszla do drugiego pomieszczenia! Sorry ale z taka obsluga klienta to tylko w naszym pieknym kraju mozna sie spodziewac! Kilent nasz pan! Znalazlam juz inne miejsce na wesele i jestem happy. Poza tym ceny w Janie to lekka przesada. Jak chcesz okragle stoly to placisz 8zl za osobe, za biesiadne nic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka