Gość: Zoe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.10, 12:46 Czy ktoś odbywał staż w ARR?? Czym zajmują się stażyści?? Ja zastanawiam się czy nie złożyć tam wniosku, ale nie wiem czy warto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj