Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Staż w ARR

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.10, 12:46
    Czy ktoś odbywał staż w ARR?? Czym zajmują się stażyści?? Ja zastanawiam się czy nie złożyć tam wniosku, ale nie wiem czy warto.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka