Gość: poszukiwacz IP: *.xdsl.centertel.pl 17.06.10, 18:27 jak i gdzie (CV, LM) umieścić deklarację, że będziemy śledzić przebieg rekrutacji.Czyli za czas jakiś zapytamy co z naszym CV? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj