Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.xdsl.centertel.pl 17.06.10, 18:27
    jak i gdzie (CV, LM) umieścić deklarację, że będziemy śledzić przebieg
    rekrutacji.Czyli za czas jakiś zapytamy co z naszym CV?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka