Dodaj do ulubionych

pracownik z Opola

07.02.14, 18:23
Nie należe do zwiazkow i nie jestem ich zwolennikiem . Ja chce poprostu normalnie pracowac w spokojnej dobrej do pracy atmosferze ale w tym sklepie to nie jest mozliwe. Jestem znerwicowany , biore tabletki na uspokojenie i niewiem jak dlugo tak wytrzymam.Mam nadzieje ze pracownicy z Opola w koncu pekna i zaczna opowiadac o tym co sie dzieje w naszym sklepie od 2 lat , moze ktos z gory sie tym zaintersuje ?
Obserwuj wątek
    • prawda997 Re: pracownik z Opola 07.02.14, 19:04
      Jak masz taki problem i uważasz że Związki ci nie pomogą , to pozostaje ci jedno zwolnić się ale przedtem zalecam poczytać sobie wcześniejsze posty na tematy Mobbingu i skorzystać z tych porad!
      Jeżeli dochodzi u was do mobbingu to samo twoje pisanie tutaj nic nie pomoże , musisz sięgnąć po argumenty prawne!
      Poczytaj uważnie moje wpisy odnośnie Mobbingu a zrozumiesz że jak ciebie zwolnią to już nie masz dużych szans w sporze z pracodawcę , jeżeli wcześniej nie podjąłeś kroków prawnych!
      A tylko Związki Zawodowe gwarantują pełnoprawną opiekę w takich przypadkach!
    • 70irek Re: pracownik z Opola 07.02.14, 22:27
      Kolego z Opola. Nie Ty jeden jesteś rozczarowany pracą w Casto. Po dość długim czasie pracy tam zrozumiałem że jest to SYSTEM. I nic tego nie zmieni dopóki rozmaici desperaci nie przestaną oblegać Castoramy w poszukiwaniu jakiejkolwiek pracy. I chylę tu czoła przed kolegami chcącymi pracować a nie być ciężarem dla społeczeństwa. Jednak polityka naszego rządu który ulega lobbingowi neoliberalnych pseudopracodawców morduje rynek pracy . Miałem napisać więcej ale się zdenerwowałem. Mam tylko prośbę do Prawdy997 - odpuść sobie komentarz, daj mnie i innym żyć. Nie chcemy Twoich wypocin.
    • 3bo Re: pracownik z Opola 08.02.14, 14:54
      Chciałbym żeby w końcu góra zainteresowała się sytuacją która dzieje się na sklepie.Myślałem że czasy Pana Miłosza już się skończyły, ale widzę że raczej nie.Szkoda tylko że pracownicy boją się o tych złych rzeczach mówić głośno,myślę że jeśli góra dostała by kilka sygnałów np. przez infolinię lub meila to zaczęła być coś robić. Pracownicy zmobilizujmy się i zacznijmy działać bo w takich warunkach nie da się normalnie pracować.
        • 3bo Re: pracownik z Opola 09.02.14, 20:57
          Właśnie o to chodzi że znamy żarówę,jest to człowiek nie obliczalny, który ma zmienne humory gorzej jak baba w ciąży, chyba że weźmie odpowiednią tabletkę.Ciekawe czy dyrektorzy mają badania okresowe? , tam powinna się znaleźć rubryka "badania psychiatryczne". Myślę że większość pracowników już chodzi na wizytę do psychologa lub bierze jakieś tabletki na nerwy od czasu kiedy mamy nowego dyrektora.
            • szakal2311 Re: pracownik z Opola 21.04.14, 19:50
              Przeczytaj to sobie , do czego się porównuje pracę w Casto!@!!
              CASTORAMA CHORZÓW
              Autor: szakal2311 21.04.14, 19:45
              To dopiero trzeba mieć odwagę aby Casto porównać do obozu z 2 wojny!!!
              Autor: 14tadek 18.11.13, 11:31
              MASZ RACJE ALE NA DZIAŁACH JESZCZE GORZEJ CO 2 TO KONFIDENT SAM SIE WIELOKROTNIE PRZEKONAŁEM ,ALE TERAZ NIE O TYM TYLKO O PREMII YETI CZYLI TURBO WSZYSCY SŁYSZELI NIKT NIE WIDZIAŁ W SKLEPACH KTÓRE ROBIĄ OBROTY NIE MÓWIĘ O JAKISCH ZADUPIACH KTÓRE WYRABIAJĄ CIEKAWE JAK JEŚLI TO CO NIE DAWAŁY RADY TO PRZEJEŁY WIĘKSZE SKLEPY ,PROPAGANDA SUKCESU JAK ZA KOMUNY BAJKI I NIC WIĘCEJ,KIEDYŚ DO PRACY SIĘ SZŁO Z CHĘCIĄ TERAZ ŻEBY ZAROBIĆ NA ŻYCIE 8,15 I WYJŚC A DYREKTORZY CO JEDEN TO LEPSZY CHCIELI BY CHYBA BAT I POGANIALI LUDZI JAK W AUSCHWITZ,NIE MASZ PRAWA GŁOSU RÓB I STUL MORDĘ BO WYLECISZ CO PRZERABIAJĄ W CHORZOWIE!!!!
            • catom13 Re: pracownik z Opola 22.04.14, 17:14
              to chyba problem z ich psychiką która kieruje się tym, że najlepiej, to nic nie robić a wymagać. nie słuchaj tego narzekania, bo to takie pierdu o niczym. wiadomo że narzekają, bo nie chce im się pracować… Mnie praca nie przeszkadza, pracuję, zarabiam, stać mnie na to, na co powinno i po co siać taki ferment…
              • szakal2311 Re: pracownik z Opola 22.04.14, 19:35
                Jeśli się wypowiadasz na tym forum , to się przedstaw jeśli nie jesteś podstawionym klonem z centrali aby tutaj siać ferment jak to próbują robić od listopada 2012 ale im nic z tego nie wychodzi , bo dobrze wie każdy kto kim tutaj jest !!
    • mazakopole Re: pracownik z Opola 09.02.14, 20:43
      Niestety atmosfera panująca w pracy jest nieznośna. Każdy dzień w pracy to nerwówka.. Myślisz że infolinia coś da? Chyba pora wystosować stosowne pismo obrazujące sytuacje na sklepie.
      • 3bo Re: pracownik z Opola 09.02.14, 21:03
        Masz rację że każdy dzień w pracy to nerwówka.Myślę że infolinia coś pomoże ale stosowne pismo powinno mieć odzew.Spróbujmy na dwa sposoby (pismo+infolinia)
                • 3bo Re: pracownik z Opola 09.02.14, 22:03
                  Wszyscy wiemy jakie wały kręciła czarna nie musimy jej pytać.Jej koleżanka Ania również.I to jest cała prawda. Wszyscy to potwierdzą. A poza tym chyba pomyliłeś strony bo nie o czarna ani to drugą tu chodzi,tylko o sytuacji która dzieje się na sklepie.Więc powodzenia ale na innej stronie.
                  • zsaer Re: pracownik z Opola 09.02.14, 22:12
                    Prawidłowa strona !!! Wszyscy na sklepie mówią ze podkrecasz żeby swoje ugrać, dziewczyny wykończyłas a teraz grasz pod siebie i gowno cie inni obchodzą bo masz podobno już robotę w konkurencji załatwioną
                        • uniweropole Re: pracownik z Opola 09.02.14, 23:21
                          ha ha ha Królowa matka (kierowniczka r70) dostała po dupie a teraz chce wykorzystać castoludków do swoich niecnych celów, później oczywiście wszystkim zapewni wikt i opierunek, koniec z darmową kawusią z dostawcami
                          • zsaer Re: pracownik z Opola 09.02.14, 23:48
                            Masz racje opierdalała się całymi dniami i była nieszczęśliwa jak trzeba było robić, strasznie fałszywa do swoich ludzi, ze niby dba o wszystkich a tak naprawdę to zastępcy pracowali
                            • 3bo Re: pracownik z Opola 10.02.14, 17:14
                              To była jedyna kierowniczka która wkładała rękawiczki i brała się do roboty. O jakich ty zastępcach mówisz,nowy zastępca M.K. potrafił kapować na kierowniczkę i pracowników. Bo to przecież człowiek starego.
                              • poznaniak.1981 Re: pracownik z Opola 10.02.14, 18:10
                                Podpisuję się pod tym , zastępcy to największe dupowłazy , każdego potrafią sprzedać aby tylko nie spaść ze stołka!
                                A w donoszeniu według najnowszych sondaży wiodą prym donoszeniu.....
                                Brawo dla kierowniczki , tak robią dupowłazy zastępcy z tymi co są dobrzy dla kolegów i nie chcą na nich donosić to robią wszystko aby taką dobrą kierowniczkę zwolnić!
                                To nie jeden przykład z Polski , każdy dupowłaz będzie robić wszystko aby pozbyć się zagrożenia , ale z tego co wiem ma się to zmienić wkrótce u WAS!
        • prawda997 Re: pracownik z Opola 09.02.14, 21:52
          Nie polecam Infolini , bo to ściema!!!
          Ile ja się tam napisałem z popartymi faktami i nic sobie z tego nie robili!
          Najłatwiej jest założyć sprawę przeciwko pracodawcy w takim przypadku bo to co piszecie to podlega pod łamanie praw pracowniczych a już w 100% jest to Mobbing!
          Nie zapominajcie o Związkach Zawodowych , oni wiedzą jak walczyć o wasze prawa pracownicze i mają do tego zagwarantowane instrumenty prawne!
          Nie bójcie się pisać do Związków i Państwowej Inspekcji Pracy , nikt was nie zwolni a jeśli zrobi to musi mieć powód a najczęściej kończy się to na sprawie w Sądzie , trwa to długo ale z doświadczenia moich znajomych sprawy te kończą się wygraną pracownika!
          Tak więc wstępujcie w szeregi Związków Zawodowych , czy jest was więcej macie ogromne szanse na zrobienie porządku w firmie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka