Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.os.kn.pl 17.04.04, 19:52

    Wczoraj miałem wizytę doradcy DSA Financial Group S.A. fajna osóbka miła
    pogawędka nad tym, że ten i ten OFE jest na szczycie a z stamtąd to tylko w
    duł. I proponuje np.

    CREDIT-SUISSE LIFE & PENSIONS PTE SA
    Co za zbieg okoliczności iż ww. fundusz jest ich partnerem . i wszystkie
    drogi prowadzą do niego.
    No i ta aktywna sprzedaż sama komercja pozdrowionka .




    JESTEM NA NIE *

    Napiście czy też macie takie doświadczenia ???


    Obserwuj wątek
      • Gość: polokokta Re: OFE IP: *.e-data.net.pl 18.04.04, 23:14
        No właśnie! O kant dupy rozbić tych doradców! To jest normalne wciskanie kitu:
        Dzień dobry! Jestem doradcą ds napojów gazowanych. Wszystkie napoje są do dupy!
        Radzę kupić Coca-Colę. Tak się właśnie składa, że mam skrzyneczkę ze sobą....
        DoRaDcA - szkoda gadać.
        • Gość: petent Re: OFE IP: *.os.kn.pl 19.04.04, 23:15
          Ładnie i dosadnie powiedziane :-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka